Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz

Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz [1]
Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz [2]
Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz [3]
Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz [4]
Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz [5]
Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz [6]
Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz [7]
Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz [8]
Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz [9]
Kontener do biurka - niezbędny dodatek do małych wnętrz [10]

Jak pokazują statystyki, każdego tygodnia spędzamy przy biurku około 40 godzin. W związku z tym, warto zadbać o taką aranżację biura, która będzie nie tylko kusić oko, lecz przede wszystkim zapewni w pełni komfortową pracę. Niestety, nie zawsze dysponujemy przestrzenią o sporym metrażu dającą niemalże nieograniczone możliwości. W przypadku małych biur zastosować można kilka ciekawych trików, dzięki którym przestrzeń ta będzie niemniej efektowna i wygodna od jej nieco bardziej przestronnej wersji. Warto pomyśleć tu na przykład o wstawieniu niezwykle praktyczne kontenera.

Kontener do biurka - jaki wybrać?

Kontener to mebel, który świetnie sprawdzi się jako dopełnienie biurka. Są one dostępne w wydaniu podbiurkowym i przybiurkowym, dzięki czemu bez przeszkód dopasujemy go zarówno do metrażu naszego biura, jak i ilości dokumentów i akcesoriów, które chcemy w nim przechowywać.

Kontenery występują w wersji na stopkach z przeznaczeniem jako meble dostawiane do biurek, jak i na wygodnych stabilnych kółkach, dzięki czemu możemy je z łatwością transportować z miejsca na miejsce.

W trosce o bezpieczeństwo klientów, kontenery bardzo często wyposażone są w zamki centralne, które ryglują jednocześnie wszystkie szuflady. Spora część modeli posiada także szereg rozwiązań stworzonych z myślą o ułatwieniu organizacji przestrzeni w małym biurze takich, jak ramy na zawieszane teczki, dzięki którym w razie konieczności z łatwością znajdziemy potrzebne w danym momencie dokumenty, szuflady pozwalające na oddzielenie od siebie poszczególnych kategorii przedmiotów oraz piórniki, za sprawą których w biurowych akcesoriach papierniczych zawsze będzie panował porządek.

Poszczególne modele kontenerów do biurek mogą się różnić od siebie także materiałem, z jakiego zostały wykonane. Do tego celu przeważnie stosuje się drewno, metal oraz płytę MDF. Różna może być także ich kolorystyka - od bieli, przez szarość po czerń czy różne wybarwienia drewna. W przypadku małego biura warto postawić na jasne barwy, które sprawią, że wnętrze będzie wyglądało na optycznie większe.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.