BabyBjorn, podest różowy Baby Bjorn

Opis produktu

Eleganckie wykonanie, wyjątkowa stabilność to cechy które wyrózniają ten podest od innych dostępnych na rynku. Twoje dziecko będzie sie czuło na nim komfortowo i bezpiecznie. Dopasowany kolorystycznie do nocników i nakładek treningowych.

Charakterystyka:

Stabilny i elegancki

Łatwy do przenoszenia

Dziecko stoi stabilniej, antypoślizgowej gumowej macie

Bezpieczny dzięki zaokrąglonym kształtom

Pasuje kolorystycznie do nakładki na deskę sedesową BabyBjorn

Wymiary: szer. 31,5 x gł.24 x wys.15,5 cm

Tworzywa, z których wykonano podest BABYBJÖRN nie zawierają PVC, bisfenolu A (BPA), ftalanów, kadmu, ołowiu ani chloru. Eleganckie wykonanie, wyjątkowa stabilność to cechy które wyrózniają ten podest od innych dostępnych na rynku. Twoje dziecko będzie sie czuło na nim komfortowo i bezpiecznie. Dopasowany kolorystycznie do nocników i nakładek treningowych. Charakterystyka:

Stabilny i elegancki

Łatwy do przenoszenia

Dziecko stoi stabilniej, antypoślizgowej gumowej macie

Bezpieczny dzięki zaokrąglonym kształtom

Pasuje kolorystycznie do nakładki na deskę sedesową BabyBjorn Wymiary: szer. 31,5 x gł.24 x wys.15,5 cm Tworzywa, z których wykonano podest BABYBJÖRN nie zawierają PVC, bisfenolu A (BPA), ftalanów, kadmu, ołowiu ani chloru.

Produkty powiązane

Oferent nie ma więcej ofert w tej kategorii.

Opinie i Komentarze

X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.