Drewniana huśtawka szara Gucio

Opis produktu

Drewniana huśtawka dla dziecka Gucio marki Planeco to nowość na rynku! Drewniana huśtawka konik wykonana jest naturalnej, brzozowej sklejki. Huśtawka pokryta jest bezbarwnym, nietoksycznym, atestowanym lakierem, malowana ekologicznymi farbami. Huśtawka posiada podstawki na nóżki i uchwyty do trzymania.

Drewniana huśtawka dla dziecka Gucio marki Planeco to idealny pomysł na prezent.Bardzo ładne i przyjazne dziecku, nowoczesne, wzornictwo a przy tym bezpieczna konstrukcja (dziecko zabezpieczone jest dookoła barierkami) z pewnością zachęci je do spędzenia miłych chwil na huśtawce dając tym samym chwilę oddechu opiekunom. Wszystkie wyroby Planeco posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają wszelkie normy dotyczące bezpieczeństwa tj.:oznaczenie CE i odpowiedniądeklarację zgodności WEspełnia wymogi norm:DIN EN 71-3 bezpieczeństwo zabawekDIN 53160 część 1 i 2 odporność na ślinę i pot. ROZPORZADZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 18 września 2001 r. w sprawie szczegółowych warunków dotyczących bezpieczeństwa zabawek. Zabawki-bujawki są projektowane z wiarą w to, że również mały człowiek lubi być otoczony pięknymi, funkcjonalnymi przedmiotami. Są to CAłKOWICIE POLSKIE WYROBY tylko z naturalnego drewna /sklejka brzozowa/ pokryte atestowanym lakierem bezbarwnym i atestowaną ekologiczną farbą.Są bardzo solidne i trwałe i mogą służyć kilku pokoleniom. Wiek od 12 m

Wymiary: długość: 50cm wysokość: 46cm siedzisko: 35 x 35cm szerokość: 36cmdługość linek: 130cm waga: 2,5kg

Produkty powiązane

Oferent nie ma więcej ofert w tej kategorii.

Opinie i Komentarze

X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.