Kantory internetowe – czy warto z nich korzystać?

Kantory internetowe – czy warto z nich korzystać? [1]
Kantory internetowe – czy warto z nich korzystać? [2]
Kantory internetowe – czy warto z nich korzystać? [3]
Kantory internetowe – czy warto z nich korzystać? [4]
Kantory internetowe – czy warto z nich korzystać? [5]

Wyjeżdżasz na wakacje? Planujesz zakupy za granicą? Spłacasz kredyt we frankach? Zależy Ci na zakupie waluty po korzystnym kursie? Nie masz czasu, ani cierpliwości, by monitorować kursy i szukać najtańszego kantoru w okolicy? Mamy na to sposób - kantor on-line. Nie musisz wychodzić z domu, spędzać długich godzin na monitorowaniu kursu - wystarczy, że skorzystasz z usług e-kontoru, a kupisz walutę po zadeklarowanym kursie.

Dlaczego kantor internetowy?

Wyobraź sobie, że możesz siedząc na kanapie, nie wychodząc z domu zakupić zagraniczne waluty po najlepszej rynkowej cenie. Już nie musisz gorączkowo szukać najtańszego kursu waluty i monitorować fluktuacji - całą transakcję kantor internetowy przeprowadzi za Ciebie. Od sukcesu dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć. Wystarczy, że założysz konto w serwisie kantoronline.pl - rejestracja jest bardzo prosta i bezpłatna. Następnie wybierasz walutę oraz kwotę transakcji, określasz okres,w którym transakcja ma zostać sfinalizowana i co najważniejsze określasz kurs, po którym zakup ma zostać dokonany. Masz pełną kontrolę nad transakcją. Jeśli waluta nie osiągnie założonego przez Ciebie kursu - transakcja nie zostanie po prostu przeprowadzona. Wiesz co dzieje się z Twoimi środkami - o każdej dokonanie bądź nie przeprowadzonej transakcji jesteś informowany.

Kantor online to wygodny, intuicyjny i bezpieczny sposób na zakup waluty. Bez stresu, zbędnego marnowania czasu i wychodzenia z domu. Sprawdź jakie to proste!

Czy w kantorze on-line jest naprawdę najtaniej?

Analizy przeprowadzone przez portale zajmujące się finansami i bankowością jednoznacznie wskazują, że kursy dla nabywców waluty są znacznie bardziej korzystne niż w przypadku transakcji wymiany dokonywanej w banku czy kantorze stacjonarnym. Zwykle w zależności od waluty i wymienianej kwocie, na wymianie jednej złotówki możesz zaoszczędzić około 0,15 - 0,17 zł. To duża oszczędność zwłaszcza w sytuacji, gdy co miesiąc regularnie spłacasz kredyt zaciągnięty w obcej walucie. Nie zwlekaj z decyzją! Sprawdź szczegóły na kantoronline.pl

Produkty


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.