Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, czy to możliwe?

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, czy to możliwe? [1]
Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, czy to możliwe? [2]
Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, czy to możliwe? [3]

Z danych wynika, że Polacy coraz częściej korzystają z pożyczek i kredytów gotówkowych, aby zaspokoić swoje podstawowe potrzeby. Nie każdy z nas ma odpowiednią zdolność kredytową, aby oczekiwać pomocy finansowej z instytucji bankowych. Z pomocą przychodzi kredyt gotówkowy oferowany przez parabanki, gdzie możemy otrzymać go niemal od ręki i bez zbędnych zaświadczeń.

Kredyt gotówkowy – kto może liczyć na pomoc?

Kredyt gotówkowy to bardzo popularne źródło pomocy finansowej, skierowany do osób pełnoletnich albo tych, które ukończyły dwudziesty pierwszy rok życia i są obywatelami polskimi, przebywającymi na terenie Polski. Nie jest to duże ograniczenie. Dodatkowo w zależności od pożyczonej kwoty, nasz historia kredytowa nie musi być zweryfikowana w BIK czy innej informacji kredytowej. Dzieje się tak, gdyż instytucje pozabankowe nie podlegają przepisom bankowym, dlatego mogą w sposób elastyczny wybierać przyszłych kredytobiorców.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń – czy to możliwe?

Oczywiście, że uzyskanie kredytu gotówkowego bez zaświadczenia o zarobkach jest możliwy, ale nie w banku. Banki bardzo skrupulatnie weryfikują naszą historię kredytową i możliwości spłaty kredytu. Jednak instytucje pozabankowe są bardziej elastyczne, jeśli chodzi o kryteria przyznawania kredytu. Głównie odnosi się to do niewielkich sum, wtedy wystarczy wypełnienie krótkiego formularza i nawet w kilkanaście minut pieniądze, mogą znaleźć się na naszym koncie. Wszystko zależy od wybranej oferty, jednak parabanki prześcigają się w atrakcyjnych propozycjach, które mają przyciągnąć nową rzeszę klientów.

Kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń – co trzeba zrobić, aby go uzyskać?

Aby uzyskać kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń, wystarczy mieć dostęp do konta bankowego przez internet, dysponować numerem telefonu i dowodem osobistym. Warto zwrócić uwagę, że konto musi należeć do osoby, która stara się o kredyt gotówkowy. W zależności od oferty możemy zostać proszeni o wykonanie testowego przelewu na niewielką kwotę w ramach weryfikacji, ale często instytucje pozabankowe odchodzą od tej procedury. Wystarczy, ze wypełnimy prosty formularz na stronie internetowej i zostaniemy poddani szybkiej weryfikacji. Jeśli podane przez nas dane, nie wzbudzą podejrzeń, zostanie pozytywnie zaakceptowany nasz wniosek. Teraz wystarczy czekać na przelew i wydać pieniądze zgodnie z ich przeznaczeniem.

Kredyt gotówkowy na dowód bez zaświadczeń o zarobkach – zalety

Kredyty udzielane przez parabanki są bardzo szybkie i elastyczne, są szczególnie przydatne w chwili, kiedy szybko potrzebujemy, aby gotówka znalazła się na naszym koncie. Wtedy szybkie wypełnienie formalności jest jedyną przeszkodą. Gdyż formalności, jakie musimy wypełnić, są najczęściej bardzo skrótowe i odnoszą się do podstawowych danych. Zupełnie inaczej niż w przypadku kredytu gotówkowego udzielanego przez banki. Dodatkowo czas oczekiwania na akceptację i pieniądze na koniec jest zdecydowanie krótszy niż w przypadku bankowych praktyk. Dlatego, jeśli potrzebujemy szybkich pieniędzy, kredyt gotówkowy w parabanku będzie idealnym rozwiązaniem.

Kredyt gotówkowy – na co należy zwrócić uwagę?

W przypadku kredytów gotówkowych w parabankach musimy dokładnie studiować umowy, gdyż instytucje te nie podlegają przepisom o prawie bankowym. Często w przypadku nieregularnych spłat, zostaniemy obciążeni wysokimi karami umownymi. Co więcej, jeśli mamy problemy ze spłacaniem swoich zobowiązań lepiej nie brać kredytu gotówkowego, który może jeszcze bardziej skomplikować naszą sytuację finansową i nakręcić spiralę długów. Wśród Polaków panuje przekonanie, że gdy mamy zadłużenia, warto je spłacić szybką chwilówką z parabanku, wtedy nasze problemy się skończą. Jednak nic bardziej mylnego, gdyż nieumiejętne korzystanie z szybkich pożyczek może dodatkowo skomplikować naszą sytuację ekonomiczną. Zanim skorzystasz z pomocy chwilówek, sprawdź dokładnie umowę i poradź się doradcy, który dokładnie przeanalizuje ofertę.

Produkty


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.