Nowoczesne szklane biurko Soft-Line

Opis produktu

Nowoczesne szklane biurko Soft-Line charakteryzuje się oryginalnym wyglądem, który zawdzięcza połączeniu białego szkła i drewna w kolorze wenge. Blat biurka wykonany został z hartowanego szkła o grubości 8 mm, umieszczony jest na gumowych elementach,które zapobiegają przesuwaniu się i drganiu. Boki biurka wykonane z warstwowego klejonego drewna w kolorze wenge. Nóżki posiadają regulację wysokości. Maksymalne obciążenie blatu 120 kg, obciążenie punktowe 40 kg. Wymiary profilu bocznego (szer. / wys.) 3 / 7 cm.

Soft-line jest biurkiem modułowym. Oznacza to, że łącznik (corner) pozwala na połączenie dwóch biurek, aby rozszerzyć miejsce pracy. Cena nie obejmuje elementów dekoracyjnych widocznych na zdjęciu.

Produkty powiązane

Oferent nie ma więcej ofert w tej kategorii.

Opinie i Komentarze

X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.