Frankhauer Materac bonellowy z lateksem Temida 160 x 200

Opis produktu

Materac Temida to materac bonellowy z warstwą pianki lateksowej z jednej strony. Wkład materaca opiera się na systemie sprężyn typu bonell, który zapewnia bardzo wysoką odporność na odkształcenia oraz dużą sprężystość materaca, co służy w szczególności osobom o większej masie ciała.

Skorzystaj z Wirtualnego Doradcy.   

Ponadto pianka lateksowa tłumi odgłosy wydawane przez materac podczas ruchu oraz stanowi źródło optymalnego podparcia dla kręgosłupa, dzięki punktowemu dopasowaniu się do anatomii człowieka. Dodatkowo sprężyny bonellowe pod silnym naciskiem reagują większym oporem - czyli im większy ciężar, tym silniej sprężyny go odpierają, a materac się nie zapada.

Materac szczególnie polecany dla:

osób ważących między 60 a 80 kg

mających drobne problemy z kręgosłupem

alergików

Do każdego z naszych materacy dołączamy pokrowiec. Nasi klienci mogą wybierać w zróżnicowanym asortymencie pokrowców - ich cena jest wliczana w cenę materaca. O sposobach pielęgnacji pokrowców można przeczytać tu. Zdejmowanie pokrowca z materaca uławia wbudowany zamek błyskawiczny.

- Salon Materace Dla Ciebie Wrocław   

- Salon Materace Dla Ciebie Katowice

 

Do tego materaca polecamy stelaże bez regulacji.

Szczególnie polecane modele stelaży do tego materaca:

Idalia, 

Prot, 

Cyryl.

 

*W zależności od rodzaju wybranego pokrowca, całkowita wysokość materaca może różnic się

+ - 2cm.

Produkty powiązane

Oferent nie ma więcej ofert w tej kategorii.

Opinie i Komentarze

X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.