Bieliźniarka sosnowa 2D Fado

Opis produktu

W kolekcji mebli drewnianych Fado znajdą Państwo komody, bieliźniarki, witryny, regały, szafki nocne, szafę oraz biurko. Prezentowana bieliźniarka sosnowa 2D Fado posiada bezsęczne fronty, za którymi znajdują się 2 półki. Drzwi mocowane są na zawiasach FGV, uchwyty są metalowe. Cała kolekcja Fado produkowana jest z drewna sosnowego, które jest materiałem zdrowym dla człowieka oraz przyjaznym dla środowiska, ponieważ stanowi jeden z odnawialnych zasobów naturalnych. Drewno do produkcji mebli jest starannie selekcjonowane oraz suszone, a po szczegółowej obróbce bejcowane produktami ekologicznymi. Dzięki temu bieliźniarka jest solidna, trwała i w pełni ekologiczna.

Standardowo mebel może zostać wykonany w jednym z 4 kolorów, tj. wenge, dąb, teak lub olcha. wybrany kolor w żaden sposób nie wpływa na cenę. Aby pomóc Państwu w możliwie najlepszym dopasowaniu koloru, przed realizacją zamówienia, proponujemy wysyłkę bezpłatnych próbek kolorystycznych. Są one wysyłane pocztą tradycyjną, listem priorytetowym. Indywidualnie możemy wykonać komodę również w stanie surowym, aby mogli Państwo nanieść kolor we własnym zakresie, wg własnych preferencji.

Produkty powiązane

Oferent nie ma więcej ofert w tej kategorii.

Opinie i Komentarze

X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.