Hecht Ławka Skrzynia Ogrodowa Deluxe Bench Drewno 120cm

Opis produktu

Ławka skrzyniowa DELUXE BENCH firmy HECHT wykonana jest z twardego drewna meranti. Nadaje się do pomieszczeń ogrodowych, ale może też służyć w ogrodzie pod gołym niebem, bo solidny materiał z jakiego powstała jest odporny nawet na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ławka będzie dobrze komponować się z innymi meblami na tarasie, przed domem, w ogrodzie i w altanie. Dla zwiększenia jej trwałości warto wykonać impregnację.

Wymiary całej ławki to 121 x 67 x 91 cm. Posiada bardzo pomysłowo wykonane oparcie i podłokietniki po bokach. Skrzynia zaś jest na tyle duża, iż spokojnie może pomieścić różne przedmioty, na ogół wykorzystywane w ogrodzie. Wymiary samego siedziska wynoszą 44 x 107 x 27,5 cm. Ławka jest trwała, a jej pielęgnacja i właściwe utrzymywanie w czystości wcale nie zajmuje dużo czasu. Można ją wygodnie przenosić i transportować.

Wymiary – to ławka, która spokojnie pomieści dwie osoby, czasem nawet trzy zależnie od masy ciała,

Wykonanie – ławka skrzyniowa prezentuje się jako solidny i trwały mebel, tak też została wykonana,

Funkcjonalność – ławka jest bardzo wygodna i praktyczna z uwagi na skrzynię znajdującą się pod siedziskiem.

Opinie i Komentarze

X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.