Przyczepki rowerowe dla dzieci

Przyczepki rowerowe dla dzieci [1]
Przyczepki rowerowe dla dzieci [2]
Przyczepki rowerowe dla dzieci [3]
Przyczepki rowerowe dla dzieci [4]
Przyczepki rowerowe dla dzieci [5]

Rodzinne wyprawy rowerowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Jednak młodzi rodzice oraz dziadkowie niekiedy zadają sobie pytanie o to, w jaki sposób zorganizować wypad za miasto, mając w domu małe dziecko.

Z pewnością dobrym rozwiązaniem będzie zakup przyczepki rowerowej, która pozwoli na bezpieczne podróżowanie z maluchami. W tym miejscu rodzi się pytanie, w jaki sposób wybrać tę, która spełni nasze oczekiwania?

Rower doczepiany dziecięcy

Rowerki doczepiane są przeznaczone dla dzieci w wieku 4-10 lat. Do ich zalet możemy zaliczyć to, iż to rodzic jest odpowiedzialny za sterowanie kierownicą, prędkość jazdy oraz hamowanie. Ten sposób podróżowania sprawia, że maluch uczy się utrzymywania równowagi i jazdy na standardowym rowerze, bez używania kółek bocznych. Podczas jazdy dziecko może również pedałować lub odpoczywać.

Przyczepka rowerowa z amortyzatorem 2-osobowa

Ten rodzaj wyposażenia jest niezwykle ciekawy, gdyż ma podwójne zastosowanie - może służyć jako standardowa przyczepka do roweru lub wózek. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zastosowany tutaj schowek oraz nieskomplikowany system składania. Pojazd jest przeznaczony dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.
Najważniejszym elementem są tutaj pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz możliwość przewożenia dwójki maluchów jednocześnie. Do przyczepki dołączona jest folia przeciwdeszczowa i siatka chroniąca przed owadami.

Doczepiany rowerek-przyczepka

Jednokołowy rower, który podczepia się pod siodełko rodzica, przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-10 lat. Daje on dzieciom możliwość samodzielnego pedałowania, a dodatkowo posiada funkcję szybkiego zwolnienia, która pozwala na natychmiastowe odpięcie go od roweru rodzica. W takich pojazdach opiekun ma możliwość regulowania siodełka oraz kierownicy. Dużym plusem jest to, że te przyczepki są łatwe w składaniu i zajmują mało miejsca, co pozwala na przewożenie ich w bagażniku.

Przyczepka rowerowa wózek towarowy

Ten rodzaj sprzętu posiada dwa zastosowania: służy jak przyczepka rowerowa lub wózek towarowy. Jego podłoga jest bardzo dobrze utwardzona, co pozwala na przewożenie nawet dwóch kratek napojów. Do zestawu producent dołącza pętle, które zabezpieczają bagaż podczas transportu.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.