Dzbanek z podgrzewaczem Termisil 1,5 l

Dzbanek z podgrzewaczem Termisil 1,5 l [1]
Dzbanek z podgrzewaczem Termisil 1,5 l [2]
Dzbanek z podgrzewaczem Termisil 1,5 l [3]
Dzbanek z podgrzewaczem Termisil 1,5 l [4]
Dzbanek z podgrzewaczem Termisil 1,5 l [5]

Filiżanka aromatycznej kawy lub herbaty to przyjemność, której ciężko sobie odmówić. Aby przygotować te napoje, konieczne jest, poza drobnymi wyjątkami, ich uprzednie zaparzenie. Gorąca woda wydobywa uśpione w liściach lub ziarnach zapachy i smaki tworząc napój, który może być spożywany osobno lub jako podstawowy składnik bardziej rozbudowanych kompozycji.

Przygotowanie kawy, a także herbaty, potrafi być niezwykle skomplikowanym procesem, wymagającym rozległej wiedzy i sporego doświadczenia. Nie bez przyczyny, w przypadku kawy, istnieje specjalizacja baristy, czyli osoby zawodowo zajmującej się przygotowaniem i podawaniem kawy.
W wielu kulturach również ceremonia parzenia i picia herbaty urosła do rangi ceremonii i wymaga do przeprowadzenia ogromnej wiedzy.

Metod na przygotowanie kawy jest wprost bez liku. Poczynając od ekspresów do kawy, a kończąc na kawiarkach i kafetierach. Przygotowanie herbaty, chociaż zazwyczaj prostsze, może odbywać się np przy wykorzystaniu klasycznego samowaru.

Często jednak najlepsze rozwiązania, to te najprostsze. Jedną z takich metod, pozwalających na proste i szybkie zaparzenie kawy, herbaty lub ulubionej mieszanki ziół, jest wykorzystanie dzbanków z dedykowanymi podgrzewaczami.

Przykładem naczynia, które idealnie nada się do zaparzania, jest dzbanek Termisil z dopasowanym podgrzewaczem. Dedykowana podstawka pozwala na bezpieczne umieszczenie pod dzbankiem klasycznej świeczki do podgrzewaczy. Dzięki temu można nie tylko zagotować napar, ale też utrzymać jego wysoką temperaturę przez czasowe umieszczenie na podgrzewaczu dzbanka z napojem.

Takie rozwiązanie, nie tylko funkcjonalne ale i bardzo eleganckie, sprawdzi się jako praktyczny sposób na utrzymanie temperatury serwowanego napoju, a jednocześnie będzie stanowić bardzo atrakcyjną ozdobę stołu. Dzbanek nada się również do utrzymywania odpowiedniej temperatury uprzednio przygotowanych grzańców na bazie wina, piwa lub tych bezalkoholowych.

Dzbanek do herbaty i kawy z podgrzewaczem Termisil - podstawowe parametry

 • produkt - dzbanek z pokrywką i podgrzewacz,
 • materiał - szkło,
 • kolor - przezroczysty,
 • pojemność - 1,5 l,
 • waga - 0,54 kg,
 • średnica - 9,5 cm,
 • szerokość - 16,0 cm,
 • wysokość dzbanka / wysokość całkowita - 14,5 cm / 24,6 cm.

Dzbanek marki Termisil został wyprodukowany na terenie Polski.

Przeznaczenie dzbanka z podgrzewaczem Termisil

Opisywany dzbanek może być używana z następującymi urządzeniami:

 • kuchenka mikrofalowa,
 • lodówka i zamrażarka,
 • zmywarka.

Dzbanek może być wystawiany na działanie temperatur od -50°C do +500°C.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.