Modding laptopów

Modding laptopów [1]
Modding laptopów [2]
Modding laptopów [3]
Modding laptopów [4]
Modding laptopów [5]

Producenci laptopów przykładają ogromną wagę do wizualnej strony ich produktów. Wygląd nowego komputera ma być nowoczesny i elegancki. Wiele osób pragnie jednak czegoś więcej. Chcą, by ich sprzęt był dopasowany do ich potrzeb i wymagań. Oto przykłady akcesoriów, które pomogą w osiągnięciu tego celu.

Akcesoria USB - lampka USB dodatkowe źródło światła przydatne np w podróży, wentylatorek USB - zasilany z portu USB może poprawić komfort pracy w upalny dzień.

Folia ochronna - przeznaczona do ekranu lub obudowy, zapewnia ochronę przed zabrudzeniem i zarysowaniem.

Linka zabezpieczająca - umożliwia przypięcie laptopa do np stołu, utrudniając tym samym kradzież urządzenia.

Nakładka na klawiaturę - chroni przed zabrudzeniem i zalaniem. Wykonana z antypoślizgowego materiału, zapewnia komfortową pracę i ułatwia czyszczenie.

Podkładka chłodząca - zapewnia wydajne odprowadzanie ciepła, chłodzi obudowę zapobiega przegrzaniu podzespołów.

Skórki do laptopów - szeroki wybór wzorów a także możliwość zaprojektowania własnej unikalnej skórki pozwala na spersonalizowanie wyglądu laptopa.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.