Klawiatura Tracer Eureka TRK-325 Bluetooth Premium

Opis produktu

Klawiatura Eureka to niewielkie urządzenie, mieszczące się w poręcznym etui, znacznie poprawiające komfort korzystania z konsoli PlayStation 3, tabletów, smartfonów czy domowych centrów multimedialnych.

Eureka jest w pełni zgodna ze standardem Bluetooth 2.0, dzięki czemu współpracuje z większością urządzeń pracujących pod kontrolą systemów Android, iOS, Mac OS, Windows czy Symbian. Zalety tej niewielkiej klawiatury docenią również posiadacze konsoli Playstation 3 oraz domowych urządzeń typu media center. Klawiatura jest wyposażona w 16 klawiszy funkcyjnych, za pomocą których możemy m.in. zmieniać kolejność odtwarzanych utworów, teledysków, regulować poziom głośności czy uruchamiać dedykowane aplikacje w poszczególnych systemach operacyjnych. Ponadto na spodzie klawiatury znajdziemy wbudowany touchpad, dodatkowo rozszerzający możliwości wykorzystania Eureki. Eureka jest zasilana za pomocą dwóch baterii AAA. Do klawiatury dołączone jest wygodne etui, które umożliwia jej bezpieczne przechowywanie i przenoszenie.

Odzaj:

Mini

Zestaw z myszką:

Nie

Połączenie:

Bezprzewodowe

Interfejs:

Bluetooth

Kolor:

Czarny

Pozostałe parametry:

Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows XP/ XP MCE/Vista/Vista MCE/ 7 / 7 MCE (32/64-Bit)

Liczba klawiszy multimedialnych: 9

Mechanizm: Membrana

Opinie i Komentarze

X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.