Ibasso IT03

Opis produktu

Ibasso IT03Słuchawki dokanałowe renomowanej marki, znanej z detalicznego brzmienia swoich produktów. Model ten jest hybrydą – połączeniem przetwornika dynamicznego i armaturowego. Połączenie to sprawia, że słuchawki grają czyściej niż produkty oparte na konstrukcjach dynamicznych w tej samej cenie. Jest tak, ponieważ przetwornik armaturowy przeznaczony jest do odtwarzania średnich i wysokich częstotliwości, natomiast przetwornik dynamiczny odpowiedzialny jest za pasma niższe – powoduje to niespotykaną dynamikę i rozdzielczość dźwięku przy zachowaniu naturalności brzmienia.Cechy słuchawek Ibasso IT03:Czyste, klarowne brzmienie z wyraźnie podkreślonym lecz kontrolowanym midbasem, który nie przyćmiewa średnicy.
Hybryda przetwornika dynamicznego i armaturowego sprawia, że słuchawki łączą zalety obu przetworników wierniej oddając zakres poszczególnych pasm.
Bardzo niska waga słuchawek - 9g bez kabla, przy jednoczesnej solidności i trwałości wykonania.
Bardzo wysoka wygoda użytkowania, dzięki specjalnie wyprofilowanym wypustkom, które idealnie wypełniają małżowiny uszne, izolując od otoczenia.
Niska impendencja – 8 ohmów – sprawia, że są to słuchawki łatwe do napędzenia, podczas słuchania oszczędza się więc energię urządzenia.
Jakie brzmienie oferują słuchawki? Słuchawki charakteryzują się niskim basem, bardzo zróżnicowanym jeśli chodzi o charakterystykę brzmienia, przybierając postać taką, jaka została nadana w studio nagraniowym. Najmocniej zaakcentowany jest subbas, lecz żaden z niższych rejestrów nie przykrywa średnicy. Średnicę cechuje wysoka klarowność i rozdzielczość, jest lekko wypchnięta przez wysokie pasma, będąc jednocześnie odpowiednio dociążona przez niższe rejestry. Góra cechuje się dużym poziomem rozjaśnienia i wyrazistości. Słuchawki cechują się świetną separacją, szeroką i napowietrzoną sceną. Grają bardzo naturalnie, swobodnie i z werwą. To rozrywkowe słuchawki, nastawione na dynamikę i radość ze słuchania muzyki. Są synergiczne z większością odtwarzaczy, nie tylko ze sprzętem od Ibasso.Dane techniczne:Przetwornik: Dynamiczny (9,2mm) x1 / Zbalansowana Armatura x2;Zakres częstotliwości: 10Hz-30kHz;Czułość: 105 +/- 2dB;Impedancja: 8 ohm;H.D: < 1% (dla 1kHz/ 1mW);Wtyk: 3, 5 mm stereo; pozłacany;Długość kabla: 1,2 m;Waga: 9 g (bez kabla).Towary zamówione do 16.30 wysyłamy w tym samym dniuZamów teraz

Opinie i Komentarze

Cena za szt. : 1 299,00 zł
Kategoria: Słuchawki muzyczne

Koszty dostawy

Płatność z Góry
Usługa Cena
Odbiór osobisty
Sklep Audiomagic.pl 0
Poczta / kurier
Przesyłka kurierska 9.9
Poczta Polska przesyłka zagraniczna po Europie (dostawa w 5 dni) 37.52
Kurier Europe EXPRESS (dostawa w 3 dni) 79.21
Płatność przy Odbiorze
Usługa Cena
Odbiór osobisty
Sklep Audiomagic.pl 0
Poczta / kurier
Przesyłka kurierska pobraniowa 14.9

Dane sprzedawcy

Sklep audiomagic.pl

Sienna 61
00-820 Warszawa  
NIP: 7010336834
REGON: 146201892
KRS: 0000411631
tel. 22 250-12-34 wew. 2
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.