Telewizory Xiaomi - Mi LED TV w Polsce

Xiaomi TV [1]
Xiaomi TV [2]
Xiaomi TV [3]

Xiaomi to marka dobrze znana na polskim rynku. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim udanym linią smartfonów. Przez lata Xiaomi zapracowało na opinię firmy, której urządzenia posiadają fantastyczny stosunek możliwości do ceny. Opinię to wielokrotnie potwierdzały smartfony chińskiego giganta, oferując wydajność z półki wyższej niż cena, po której je sprzedawano. Taka strategia musiała przynieść sukces. A wraz z sukcesem pojawiły się nowe możliwości.

Żywiołowa młodość Xiaomi

Firma Xiaomi powstała w 2010 roku. Jak na tak krótką historię, spółka osiągnęła niebywały sukces. Pierwszy projekt związany był ze smartfonem, jednak jak miał pokazać czas, był to dopiero początek. Wzrost popularności marki sprawił, że Xiaomi zaczęło wprowadzać na rynek nowe produkty. Obok akcesoriów do smartfonów takich jak słuchawki czy power banki, zaczęły pojawiać się produkty z zupełnie innych kategorii. I tak obok smartwatchy, hulajnóg czy autonomicznych odkurzaczy, pojawiły się telewizory. Xiaomi TV to nowa propozycja dla osób, które chciałyby posiadać nowoczesny telewizor, a jednocześnie niska cena jest dla nich priorytetem.

Karty na stół

Rynek sprzętu RTV przypomina dżunglę. I tak jak w prawdziwej dżungli, również tu spotkać można wielu pretendentów do miana króla. Najwięksi producenci elektroniki walczą o serca konsumentów oferując coraz bardziej zaawansowane modele telewizorów. Wkraczając na ich terytorium Xiaomi musi liczyć się z tym, że będzie porównywane do najbardziej doświadczonych marek i będzie konkurować z ich najlepszymi produktami. Wypada więc postawić pytanie: jakimi argumentami Xiaomi planuje przekonać do siebie konsumentów i czym spróbuje podbić ich serca oraz portfele?

Funkcjonalność: Android TV i asystent Google

Niewygórowana cena jest z pewnością ogromną zaletą i już sama z siebie może przesądzić o wyborze danego telewizora. Często jednak jest ona okupiona licznymi kompromisami. Xiaomi przełamuje ten stereotyp. Mimo stosunkowo niskiej ceny, oferuje on w swoich telewizorach wsparcie dla Android TV. Dzięki temu możliwa jest bezproblemowa komunikacja ze smartfonami wyposażonymi w system operacyjny od Google. Kompatybilność z usługami Google to ogromna wygoda dla użytkownika. Pozwala ona na swobodne korzystanie z platform streamingowych takich jak Netflix, Amazon Prime czy serwisu Youtube. To również możliwość korzystania z funkcji asystenta głosowego Google.

Stylowe Xiaomi - silny nacisk na estetykę i jakość wykonania

Telewizor znajduje się zazwyczaj w najbardziej wyeksponowanym miejscu mieszkania lub domu. Dlatego też tak ważnym jest, aby jego wygląd odpowiadał pewnym standardom. Wysoka jakość wykonania jest z pewnością wartą podkreślenia cechą. Nowoczesny wygląd, smukłe kształty i wykończenia z zastosowaniem metalowych elementów to mocne strony telewizorów Xiaomi.

Elastyczność Xiaomi - 3 modele na start

Decyzję o zakupie telewizora znacząco ułatwia umiarkowana możliwość wyboru. Dobrze dopasowana oferta zaspokaja potrzeby jak najszerszego grona klientów i jednocześnie jasno pozycjonuje dostępne opcje. Idąc tym tokiem rozumowania Xiaomi wprowadziło na rynek trzy modele telewizorów, różniące się między sobą przekątną ekranu. Największy z nich - telewizor Xiaomi 55 Mi LED TV 4S, posiada ekran o przekątnej 55 cali. Tym samym znajduje się on w najbardziej uniwersalnej grupie telewizorów, pasujących swym rozmiarem do typowych pomieszczeń mieszkalnych.

Dla osób poszukujących nieco mniejszych modeli, dostępne są telewizory Xiaomi o przekątnych 40 i 32 cali. Dzięki temu klient odnajdzie model pasujący zarówno do pokoju gościnnego jak i do sypialni lub np. kuchni.

Produkty


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.