Kontrolery gamingowe do symulacji samochodowych

Kontrolery gamingowe do symulacji samochodowych [1]
Kontrolery gamingowe do symulacji samochodowych [2]
Kontrolery gamingowe do symulacji samochodowych [3]
Kontrolery gamingowe do symulacji samochodowych [4]
Kontrolery gamingowe do symulacji samochodowych [5]

Kierownica

Podstawowy kontroler dedykowany do gier symulujących jazdę samochodem. Najprostsze modele wykonane są z tworzyw sztucznych i posiadają niewielką ilość dodatkowych klawiszy. W części modeli, z różnych przedziałów cenowych, kierownica wyposażona jest dodatkowo w manetkę zmiany biegów o funkcjonalności i wyglądzie zbliżonym do łopatkowej dźwigni zmiany biegów w prawdziwym aucie. Droższe modele kierownic wykonane są materiałów takich jak drewno, metal i skóra co podnosi komfort użytkowania.

Dźwignia zmiany biegów

Oferowana jako osobne urządzenie o funkcjonalności możliwie jak najbardziej zbliżonej do swego odpowiednika w prawdziwym aucie. W przypadku tego urządzenia należy zwrócić uwagę na pewny system mocowania do podłoża, zapobiegający przemieszczaniu się urządzenia podczas rozgrywki.

Pedały

Pozwalają na jeszcze bardziej realistyczną obsługę symulacji samochodowych. Przy wyborze konkretnego modelu należy zwrócić uwagę na stabilność mocowania i wymiary pedałów.

Zestaw rajdowy

Wskład zestawu rajdowego wchodzą wszystkie wymienione powyżej elementy. Zestaw taki można dodatkowo wyposażyć w specjalny stojak do kierownic, który zapewnia stabilne mocowanie, precyzyjną regulację i optymalną ułożenie ciała podczas rozgrywki.

Stojak do kierownicy komputerowej

Zapewnia stabilne mocowanie dla kierownicy wraz z możliwością precyzyjnej regulacji położenia. W części modeli istnieje dodatkowo możliwość mocowania dźwigni zmiany biegów.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.