Zestaw Nintendo 3DS

Zestaw Nintendo 3DS [1]
Zestaw Nintendo 3DS [2]
Zestaw Nintendo 3DS [3]
Zestaw Nintendo 3DS [4]
Zestaw Nintendo 3DS [5]

Konsola Nintendo 3DS

To przenośna konsola, której premiera miała miejsce w 2010 roku, jako następczyni Nintendo DS. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z aplikacjami z poprzedniej wersji konsoli. Konsola wyposażona jest w dwa ekrany, a funkcja ekranu dotykowego stanowi uzupełnienie klasycznego sterowania. Cechą charakterystyczną Nintendo 3DS jest możliwość oglądania obrazu trójwymiarowego bez konieczności noszenia specjalnych okularów. Konsola posiada dodatkowo czujniki ruchu i obrotu, a także wbudowaną kamerę i mikrofon.

Akcesoria do Nintendo 3DS

Do konsoli Nintendo 3DS dostępna jest cała gama akcesoriów dodatkowych. Są to między innymi ładowarki sieciowe i samochodowe, etui i futerały, zarówno w wersjach przezroczystych jak i kolorowych, zabezpieczające konsolę przed zabrudzeniem i porysowaniem. Z innych przydatnych akcesoriów dostępne są  dedykowane konsoli rysiki.

Gry na Nintendo 3DS

Wśród dostępnych tytułów wybierać możemy gry cRPG, FPS, muzyczne, platformówki, przygodowe, sportowe, strategiczne, symulacyjne, zręcznościowe. Gry cRPG pozwalają graczowi na rozwój bohatera (lub bohaterów), który wraz z postępami w grze zyskuje poziomy doświadczenia, nowe umiejętności.

Gry FPS czyli First-person shooter to gatunek gier w których gracz obserwuje świat z pierwszej osoby, a jego zadanie sprowadza sie do eliminacji za pomocą dostępnego arsenału przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję. Wiele gier poza trybem jednoosobowym oferuje również rozgrywkę wieloosobową, a gry FPS potrafią zyskać wiele na atrakcyjności gdy przeciwników sterowanych przez komputer zastąpią żywi gracze.

Poza tytułami czysto rozrywkowymi dostępne są również gry edukacyjne skierowane do młodszego odbiorcy. Jest to atrakcyjna forma zdobywania wiedzy, a gry są dostosowane do odbiorców z danego przedziału wiekowego, od najmłodszych aż po starsze dzieci w wieku szkolnym. Przy wyborze gry dla dziecka poniżej 18 roku życia należy w każdym przypadku zapoznać się z przedziałem wiekowym odbiorców do których adresowana jest aplikacja, gdyż wiele produkcji zawiera treści nieodpowiednie dla młodego użytkownika.

Produkty

brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 

koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.