Zestaw PlayStation Portable

Zestaw PlayStation Portable [1]
Zestaw PlayStation Portable [2]
Zestaw PlayStation Portable [3]
Zestaw PlayStation Portable [4]
Zestaw PlayStation Portable [5]

Konsola PlayStation Portable

Pierwsza wersja konsoli PSP pojawiła się na rynku na przełomie 2003 i 2004 roku. Obecnie dostępne są dwie wersje tej konsoli: klasyczna oraz okrojona wersja, PSP Street, pozbawiona WiFi i z głośnikiem mono, który zastąpił głośniki stereofoniczne. Konsola jest wyposażona w 64 MB pamięci operacyjnej i 4,3 calowy ekran LCD o rozdzielczości 480×272. Poza grami konsola oferuje odtwarzanie w formacie avi, mp4, mpg, muzykę w formacie mp3 oraz zdjęcia i obrazki w formacie jpg.

Akcesoria do PlayStation Portable

Wśród tradycyjnych akcesoriów dostępnych do konsoli PSP, takich jak etui czy ładowarki na uwagę zasługuje dedykowana kamera Go!Cam. Kamera łączy się z konsolą przez port USB i jest kompatybilna ze wszystkimi wersjami PSP.

Gry na PlayStation Portable

Wśród dostępnych tytułów wybierać możemy gry cRPG, FPS, muzyczne, platformówki, przygodowe, sportowe, strategiczne, symulacyjne, zręcznościowe. Gry cRPG pozwalają graczowi na rozwój bohatera (lub bohaterów), który wraz z postępami w grze zyskuje poziomy doświadczenia, nowe umiejętności.

Gry FPS czyli First-person shooter to gatunek gier w których gracz obserwuje świat z pierwszej osoby, a jego zadanie sprowadza sie do eliminacji za pomocą dostępnego arsenału przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję. Wiele gier poza trybem jednoosobowym oferuje również rozgrywkę wieloosobową, a gry FPS potrafią zyskać wiele na atrakcyjności gdy przeciwników sterowanych przez komputer zastąpią żywi gracze.

Poza tytułami czysto rozrywkowymi dostępne są również gry edukacyjne skierowane do młodszego odbiorcy. Jest to atrakcyjna forma zdobywania wiedzy, a gry są dostosowane do odbiorców z danego przedziału wiekowego, od najmłodszych aż po starsze dzieci w wieku szkolnym. Przy wyborze gry dla dziecka poniżej 18 roku życia należy w każdym przypadku zapoznać się z przedziałem wiekowym odbiorców do których adresowana jest aplikacja, gdyż wiele produkcji zawiera treści nieodpowiednie dla młodego użytkownika.

Produkty

brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 

koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.