Zestaw PlayStation Vita

Zestaw PlayStation Vita [1]
Zestaw PlayStation Vita [2]
Zestaw PlayStation Vita [3]
Zestaw PlayStation Vita [4]
Zestaw PlayStation Vita [5]

Konsola PlayStation Vita

Przenośna konsola mająca premierę na przełomie 2011 i 2012 roku. Gry na tą konsole są wydawane na dedykowanych kartach umożliwiających zapis nie tylko samych gier ale również stanów gry i dodatkowych danych. Konsola posiada ekran OLED o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 960×544, 4-rdzeniowy procesor AMD, 4-rdzeniowy procesor graficzny oraz 512 MB pamięci operacyjnej. Dodatkowo konsola posiada panel dotykowy, dwie kamerki i mikrofon i co jest nowością, dwie gałki analogowe (ułatwiające obsługę wielu gier). Unikalną cechą konsoli jest możliwość streamowania gier z PlayStation 4 za pośrednictwem WiFi, a w sprzedaży dostępne są już zestawy PlayStation 4 i PS Vita.

Akcesoria do PlayStation Vita

Dla konsoli PSV dostępny jest szereg klasycznych akcesoriów takich jak dedykowane etui w różnych kolorach i wykonane z różnych materiałów, od tworzyw sztucznych aż po skórę, folie ochronne na ekran, karty pamięci o różnej pojemności, rysiki czy zasilacze.

Gry na PlayStation Vita

Wśród dostępnych tytułów wybierać możemy gry cRPG, FPS, muzyczne, platformówki, przygodowe, sportowe, strategiczne, symulacyjne, zręcznościowe. Gry cRPG pozwalają graczowi na rozwój bohatera (lub bohaterów), który wraz z postępami w grze zyskuje poziomy doświadczenia, nowe umiejętności.

Gry FPS czyli First-person shooter to gatunek gier w których gracz obserwuje świat z pierwszej osoby, a jego zadanie sprowadza się do eliminacji za pomocą dostępnego arsenału przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję. Wiele gier poza trybem jednoosobowym oferuje również rozgrywkę wieloosobową, a gry FPS potrafią zyskać wiele na atrakcyjności gdy przeciwników sterowanych przez komputer zastąpią żywi gracze.

Dostępne są również gry edukacyjne skierowane do młodszego odbiorcy. Jest to atrakcyjna forma zdobywania wiedzy, a gry są dostosowane do odbiorców z danego przedziału wiekowego, od najmłodszych aż po starsze dzieci w wieku szkolnym. Przy wyborze gry dla dziecka poniżej 18 roku życia należy w każdym przypadku zapoznać się z przedziałem wiekowym odbiorców do których adresowana jest aplikacja, gdyż wiele produkcji zawiera treści nieodpowiednie dla młodego użytkownika.

Produkty

brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 
brak domyślnego produktu
Wybierz produkt
 

koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.