Zmień łagodnie garderobę mężczyzny wiosną

Zmień łagodnie garderobę mężczyzny wiosną [1]
Zmień łagodnie garderobę mężczyzny wiosną [2]
Zmień łagodnie garderobę mężczyzny wiosną [3]
Zmień łagodnie garderobę mężczyzny wiosną [4]
Zmień łagodnie garderobę mężczyzny wiosną [5]

Coraz cieplejsze dni, zmuszą nas wkrótce, by ciepłe kurtki i swetry zostały wyparte przez cieńsze bluzy i koszulki. Niestety jak co roku, okaże się, że część twojej garderoby albo już ci się nie podoba, albo nie nadaje się do użycia. Co gorsza z twój chłopak czy mąż ma tak samo, ale niechętnie wymienia zużyte t-shirty.

Uzupełnienie jego garderoby w sieci

Może twój partner zgodziłby się nawet na uzupełnienie swojej garderoby, ale na myśl o centrum handlowym w sobotnie popołudnie, dostaje gorączki. Jak więc sprawić, by garderoba była nowa i uniknąć spięć w związku? To proste - zakupy w sieci!

Dla każdego, kto ceni sobie czas i wygodę, zakupy ubrań w sieci to jedyny właściwy wybór. Po co tracić czas na bieganie po centrum handlowym, skoro na wyciągnięcie ręki są sklepy, w których możemy dokonać zakupów szybko, a do tego nie martwić się o rozmiary, bo te są dokładnie opisane. Nawet jeśli okaże się, że koszulka czy bluza jest za mała, spokojnie możesz ją wymienić lub nawet zwrócić.

Partner w wygodnych domowych warunkach przymierza kilka koszulek, kilka par spodni i już. Zero nerwów i duża skuteczność, bo nie ma opcji, że coś mu się nie spodoba.

T-shirt na początek

Poszukiwania zaczynamy oczywiście od t-shirtów, bo one stanowią przecież najważniejszy element męskiej garderoby latem. Najlepiej od razu zamówić kilka sztuk w różnych kolorach i o różnych wzorach - mamy wówczas pewność, że kilka koszulek wybierze.

Pamiętaj, by wybierać wzory nie tylko pod kątem tego, co podoba się tobie, ale przede wszystkim z myślą o jego zainteresowaniach. Koszulki z napisem "GAME OVER" sprawdzą się w przypadku prawie każdego mężczyzny, bo kto nie grał nigdy na konsoli czy na PC? Podobnie sytuacja ma się z nadrukami nawiązującymi do gier, seriali czy filmów. Koszulka z uśmiechem Jockera, maska Batmana, znak Punishera czy znak Supermana sprawdzi się właściwie dla każdego mężczyzny. Podobnie jeśli wybierzemy jakieś kreatywne znaki z napisami "EXTREME" czy kołami zębatymi. Oczywiście jeśli partner ma mniej formalne stanowisko pracy, będzie mógł w takiej koszulce chodzić na co dzień.

Spodnie, koszula, a nawet marynarka

Jeśli dobrze zbierzemy wymiary naszego partnera, możemy w sieci kupić nie tylko te luźniejsze elementy garderoby jak koszulki czy spodnie typu baggy. Możemy też kupić spodnie, a nawet marynarkę. Trzeba tylko dokładnie sprawdzać jakie rozmiary podane są na stronie sklepu. Jeśli uda się kupić pierwszą parę wizytowych spodni, każdy kolejny zakup będzie łatwiejszy. A poza tym, w świetle przepisów konsumenckich, zawsze mamy prawo do zwrotu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia dokonania zakupu.

A może koszulka z własnym nadrukiem?

Twój chłopak jest motocyklistą, uwielbia sporty ekstremalne lub ma jakąś inną ciekawą pasję? Zastanów się chwilę i przygotuj koszulkę z jakimś kreatywnym napisem, a może napisem i zdjęciem? Wejdź na stronę HFM Studio do zakładki kreator produktów i stwórz własny unikalny wzór, który twój ukochany będzie nosił z dumą.

Produkty


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.