Jak czyścić uszy?

Jak czyścić uszy? [1]
Jak czyścić uszy? [2]
Jak czyścić uszy? [3]
Jak czyścić uszy? [4]
Jak czyścić uszy? [5]
Jak czyścić uszy? [6]

DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY

Gruszki medyczne - służą m.in. do płukania przewodu słuchowego wodą w temperaturze ciała. Do higieny uszu stosujemy gruszki z miękkim końcem.

Patyczki higieniczne - w pudełku lub opakowaniu foliowym, przydatne do higieny uszu, powinny być jednak używane z rozwagą. Nie należy ich wpychać zbyt głęboko w ucho, ponieważ mogą wepchnąć woskowinę jeszcze głębiej, a to może doprowadzić do powstania korka woskowinowego. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do uszkodzenia błony bębenkowej.

Laryngologiczne do uszu - znajdziemy tutaj różnego rodzaju krople i spraye do higieny uszu lub rozpuszczania korków woskowinowych.

DLA DZIECI i NIEMOWLĄT

Myjki do uszu dla dzieci - bawełniane nakładki na palce, przydatne podczas mycia uszu dzieci i niemowląt.

Spraye i krople do uszu dla dzieci - preparaty do higieny uszu dzieci i niemowląt w postaci: sprayu, kropli lub ampułek z płynem.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.