Suszarka do włosów z jonizacją – ranking suszarek zdrowych dla włosów

Suszarka do włosów z jonizacją – ranking suszarek zdrowych dla włosów…
Suszarka do włosów z jonizacją – ranking suszarek zdrowych dla włosów…
Suszarka do włosów z jonizacją – ranking suszarek zdrowych dla włosów…

Zapanowanie nad włosami po wysuszeniu to problem wielu z nas, szczególnie jesienią i zimą, kiedy kosmyki lubią dodatkowo elektryzować się od chust i szalików. Jednak wciąż duży wpływ na stan włosów ma ich pielęgnacja i sposób suszenia. Odpowiedzią na elektryzujące się włosy jest suszarka z jonizacją. Stworzyliśmy ranking modeli przyjaznych dla naszych fryzur. Oto absolutne top 5 suszarek z jonizacją.

Funkcja jonizacji w suszarce – co to daje?

Kiedy suszymy włosy ciepłym powietrzem, szybciej pozbywamy się z nich wilgoci. Jednak pod wpływem wysokiej temperatury na powierzchni włosów tworzą się dodatnio naładowane ładunki elektryczne, które wpływają na elektryzowanie się kosmyków. W ten sposób nie tylko trudniej nam ułożyć fryzurę. Włosy stopniowo stają się bardziej zniszczone, matowe i łamliwe.

Suszarki z jonizacją pozwalają zniwelować te nieprzyjemne efekty. Ujemne jony uwalniane przez urządzenie niwelują jony dodatnie. W ten sposób łuski włosów stają się bardziej wygładzone, kosmyki nie elektryzują się, fryzura nie jest napuszona i łatwiej jest ją ułożyć.

Ranking suszarek z jonizacją

Wszystkie przedstawione w rankingu suszarki znajdziesz pod tym adresem:

https://www.neo24.pl/maleagd/higienaiuroda/suszarkidowlosow.html.

5. Suszarka Remington AC5999

Lekka suszarka z jonizacją i funkcją chłodnego nawiewu. Ten model Remingtona wyposażono w 3 stopnie temperatury i 2 prędkości nawiewu. W zestawie z dodatkami: dyfuzorem do nadawania objętości i kształtowania loków oraz koncentratora ułatwiającego wyprostowanie kosmyków.

Jest zasilana przemiennym prądem o mocy 2300W. Co to oznacza? Że suszarka, oprócz tego, że umożliwia wręcz ekspresowe suszenie włosów, jest bardziej trwała od modeli zasilanych prądem stałym.

Cena: około 170zł

4. Suszarka Philips DryCare Pro BHD177/00

Podobnie jak poprzednik, ten model również posiada dwa stopnie prędkości nawiewu i 3 możliwości ustawienia temperatury: letnią, ciepłą i bardzo ciepłą. Oprócz tego jest wyposażony w strumień zimnego powietrza, przydatny do wykańczania stylizacji fryzury i nadawania jej blasku.

Suszarka Philips bardzo szybko suszy włosy, przy czym funkcja jonizacji pięknie je wygładza. Wadą może być dość duża waga produktu, co dla niektórych może utrudniać sprawne modelowanie włosów na szczotce.

Cena: około 170zł

3. Suszarka Babyliss 6611E

Ten model Babyliss charakteryzuje się o 50% bardziej cichą pracą, niż pozostałe suszarki. Dzięki wysokiej mocy 2200W szybko radzi sobie z wysuszeniem nawet długich i gęstych włosów. Ma regulację temperatury, zimny nawiew i oczywiście – funkcję jonizacji, które w połączeniu zapewniają gładkie wykończenie fryzury i zdrowe suszenie włosów, nawet, jeśli robisz to codziennie. Chłodny nawiew to też zbawienie dla cienkich włosów. Niska temperatura chroni je przed zmatowieniem i mechanicznymi uszkodzeniami.

Cena: około 200zł

2. Suszarka Remington D5215 Pro-Air Shine

Świetna suszarka w niewielkiej cenie. Moc 2300W pozwala błyskawicznie wysuszyć włosy, a generator jonów wspomaga ich wygładzenie i pomaga zachować zdrowy wygląd. Pod koniec suszenia można zastosować przycisk „Cool shot", który utrwali fryzurę chłodnym nawiewem.

Posiada wszystkie niezbędne akcesoria do wymodelowania włosów: koncentrator wspomagający prostowanie i dyfuzor podkreślający skręt loków i fal.

Cena: około 87zł

1. Suszarka Philips HP 8232/00

W zestawieniu wygrywa elegancka suszarka od Philips. Szybko suszy włosy, nie przesuszając i nie przegrzewając ich. Ma aż 6 różnych prędkości, które w połączeniu z regulacją temperatury pomagają dobrać optymalne ustawienia do wygodnego modelowania fryzury.

Model zakończono wąskim koncentratorem powietrza, który umożliwia precyzyjne ułożenie włosów. Z kolei 1,8 metrowy przewód daje łatwość manewrowania suszarką. To zdecydowanie jedna z lepszych suszarek w tym przedziale cenowym. Funkcja jonizacji spełnia swoje zadanie – włosy są sypkie, błyszczące i zdrowe.

Cena: około 99zł

Produkty


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.