Jakie są metody przeszczepu włosów?

Jakie są metody przeszczepu włosów? [1]
Jakie są metody przeszczepu włosów? [2]
Jakie są metody przeszczepu włosów? [3]
Jakie są metody przeszczepu włosów? [4]
Jakie są metody przeszczepu włosów? [5]

Nadmierne wypadanie włosów to problem dotyczący wielu kobiet. Może być spowodowany różnymi czynnikami. Najczęściej jest to długotrwały stres, zła dieta, uszkodzenia mechaniczne lub powstałe na wskutek źle przeprowadzonych zabiegów fryzjerskich. Utrata włosów może być spowodowana również kwestiami genetycznymi, innymi chorobami, złą pracą hormonów lub przyjmowanymi lekami. Myśląc o utracie włosów, mówimy nie tylko o całkowitym wyłysieniu, ale także częściowym lub silnym osłabieniu kosmyków.

Utrata włosów to dla każdej kobiety ogromny cios. W końcu to właśnie bujna fryzura jest uznawana za jeden z najważniejszych aspektów kobiecości. Na szczęście również w takiej sytuacji medycyna estetyczna przychodzi nam na pomoc.

Przeszczep włosów w dzisiejszych czasach może przebiegać bardzo różnorodnie. Dzięki temu kobiety mają okazję wybierać spośród różnych metod. Wiele z nich to nowoczesne metody uzupełniania włosów, które są bardzo polecane przez lekarzy specjalistów.

Jakie są nowoczesne metody uzupełnienia włosów dla kobiet?

Mocowanie włosów za pomocą hipoalergicznych mikroclipów to jedna z najnowszych metod. Dzięki niej można uzyskać bardzo szybki efekt gęstych i naturalnych włosów. Doczepione włosy traktuje się jak własne, czyli tak samo myje, nawilża, rozczesuje i układa. Granica między nimi a naturalnymi włosami jest praktycznie niezauważalna.

Drugą ciekawą metodą jest mezoterapia skóry głowy, która pobudza proces wzrostu włosów, dzięki czemu szybciej rosną nowe, naturalne kosmyki. Mezoterapia polega na wstrzyknięciu pod skórę specjalnego koktajlu składników aktywnych, które odżywiają zarówno skórę głowy, jak i cebulki włosów, doprowadzając do wzrostu dłuższych, mocniejszych i gęstszych włosów.

Powyższe metody dają szybkie efekty. Są bezpieczne i skuteczne. Nie powodują konieczności długiej rekonwalescencji. Mogą być stosowane w zdecydowanej większości przypadków. Nie należą do drogich metod, w porównaniu na przykład do tradycyjnej transplantacji włosów.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.