Zestaw startowy do yerba mate

Zestaw startowy do yerba mate [1]
Zestaw startowy do yerba mate [2]
Zestaw startowy do yerba mate [3]
Zestaw startowy do yerba mate [4]
Zestaw startowy do yerba mate [5]

Yerba mate - aby rozpocząć swoją przygodę z yerba mate, początkujący użytkownik powinien skupić swoją uwagę na yerba mate łagodnej, bądź smakowej oraz na tzw. próbkach, tj. opakowaniach, których waga nie przekracza 100 gramów. Wszystko po to, aby w pierwszej kolejności przekonać się czy i która yerba mate jest odpowiednia.

Naczynie do yerby (matero) - spośród naczyń: ceramicznych, glinianych, drewnianych okutych metalem, skórzanych oraz z owoców tykwy, to ostatnie wydaje się być najrozsądniejszym (cenowo) wyborem dla osoby rozpoczynającej swoją przygodę z yerbą. Aczkolwiek najłatwiejszym w użytkowaniu będzie naczynie ceramiczne lub gliniane, które nie wymagają konserwacji.

Bombilla - służąca do picia i chroniąca przed fusami rurka, może być wykonana z bambusa, stali nierdzewnej, srebra, bądź alpaki (nowego srebra), tj. mosiądzu wysokoniklowego. Najtańszym wyborem w tym przypadku jest bombilla bambusowa, bądź niklowana (alpaka), natomiast najłatwiejsza w użytkowaniu - ze stali nierdzewnej.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.