Gadżety w stylu lat 80-tych do wykorzystania w biznesie

Gadżety w stylu lat 80-tych do wykorzystania w biznesie [1]
Gadżety w stylu lat 80-tych do wykorzystania w biznesie [2]
Gadżety w stylu lat 80-tych do wykorzystania w biznesie [3]

Moda wraca i kołem się toczy. Dlatego nigdy nie wiadomo co powróci do nas w przyszłym sezonie. Od kilku lat obserwujemy triumfalny powrót stylu z lat 80 i 90-tych. Zobacz najlepsze propozycje w jaki sposób można wykorzystać go podczas wyboru firmowych gadżetów.

Godzina na nostalgię, czyli powrót do oldschoolowych gadżetów

Choć smartwatch, czyli zegarek z dotykowym ekranem zintegrowany ze smartfonami, staje się coraz popularniejszy, to do mody wróciły również elektroniczne zegarki z lat 80-tych. Kultowe modele, takich marek jak CASIO, możemy coraz częściej zobaczyć na rękach zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Słynny zegarek z kalkulatorem, który w latach 2000 mógł robić jedynie za pamiątkowy gadżet, dziś znowu jest w modzie. To dobry prezent na dla kontrahentów pamiętających tamte czasy, lub na upominki dla pracowników.

Dobrą okazją na ich wręczenie będzie np. impreza firmowa utrzymana w klimacie lat 80-tych. Oczywiście każdy z zegarków można oznaczyć specjalnym grawerem, to popularna usługa, którą w różnej technice można zamówić u dystrybutorów.

80s w głowie i na głowie

Czapeczki z daszkiem są ciągle w modzie. To także doskonały pomysł na wyjazd integracyjny np. w góry. Dlaczego? Ponieważ poza swoją podstawową funkcjonalnością, jaką jest ochrona przed słońcem, pozwala na łatwe przedstawienie identyfikacji firmy lub hasła nawiązującego do wyjazdu. Może stać się także fajną pamiątką z wycieczki. To również element firmowego stroju, świetnie sprawdzający się w branżach, gdzie niezbędny jest kontakt z klientem, czyli na stacjach benzynowych, wielu restauracjach i punktach gastronomicznych czy usługowych.

Czapeczki firmowe dostępne są w kilkunastu różnych wariantach, różniących się zarówno materiałem z jakiego są wykonane, jak i modelem. Dużą popularnością od zawsze cieszy się „czapeczka kierowcy tira", która uzupełniona jest panelami z siateczki, jest to rozwiązanie tańsze od standardowych czapeczek dostępnych w dowolnych kolorach. Na stronie OpenGift.pl specjalizującej się w sprzedaży gadżetów reklamowych ceny czapeczek z daszkiem zaczynają się od niecałych 3 złotych za sztukę. Wszystko zależy od wielkości zamówienia, wzoru i typu nadruku.

Bawimy się jak dzieci

Domino, jojo, skakanka, kostka Rubika - gadżety jakimi bawiły się dzieci w latach 80-tych, dziś są łatwo dostępne i dobrze sprawdzają się jako nietypowy upominek - szczególnie dla najmłodszych. W czasach wszechobecnych elektronicznych gadżetów i gier komputerowych, analogowe zabawki mogą być ciekawym urozmaiceniem oraz interesującym upominkiem. Dodatkowo, rozwijają one zdolności dzieci, jeśli nie koordynacji ruchowej, jak guma do skakania czy jojo, to umysłowe czego przykładem jest domino, lub kostka Rubika, dla starszych.

Gadżety dla dzieci dobrze sprawdzają się podczas imprez w szkołach i przedszkolach, oraz na takich organizowanych w centrach handlowych i placach zabaw. Niezwykle popularnym materiałem z którego obecnie wykonuje się część takich zabawek jest drewno, dlatego są one świetnym dodatkiem do akcji ekologicznych prowadzonych wśród dzieci.

Produkty


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.