Gry towarzyskie na imprezę

Gry towarzyskie na imprezę [1]
Gry towarzyskie na imprezę [2]
Gry towarzyskie na imprezę [3]
Gry towarzyskie na imprezę [4]
Gry towarzyskie na imprezę [5]

Wspólne spotkania ze znajomymi przyjmują różny obrót. Często są to spontaniczne wyjścia, w innym wypadku bardziej spokojny czas spędzony w domu jednego przyjaciół. Podczas nawet najbardziej żywych konwersacji, przychodzi moment znudzenia. W takim wypadku warto mieć ,,asa w rękawie'' i zainteresować gości popularnymi grami towarzyskimi na imprezę właśnie. Oto kilka propozycji, zarówno domowych jak i miejskich.

Piłkarzyki

Każdy z nas chociaż raz w życiu grał w piłkarzyki. Niebywałe emocje, liczenie goli oraz żywa rozgrywka wpływają pozytywnie na odbiór tego źródła rozgrywki. Grać mogą dwie osoby lub też całe drużyny a możliwość rozpisania mistrzostw to kolejna atrakcja, która sprawi, że gra sprawdzi się idealnie na imprezach. Jeżeli ktoś posiada we własnym domu piłkarzyki - z pewnością to przy nich właśnie goście spędzą dobrą chwilę.

Rzutki

Dokładność, precyzja a do tego system liczenia punktów dla bardziej zaawansowanych. Rzutki mają swoich zwolenników, jednak niektórzy nie do końca rozumieją fenomen tej gry. Rzucać możemy rekreacyjnie lub też w wymiarze profesjonalnym (na określoną ilość punktów czy też częstość trafiania w dany cel). Jest to propozycja zdecydowanie dla mężczyzn, jednak niektóre kobiety również świetnie odnajdą się w tej technicznej rywalizacji, chodzi przecież przede wszystkim o dobrą zabawę!

Cymbergaj

Gra zdecydowanie miejska (raczej mało kto jest w stanie pozwolić sobie na stół do cymbergaja u siebie), popularna zwłaszcza na skwerach przy plaży lub też w terenach turystycznych. Budzi emocje od samego początku, wpływa także pozytywnie na dalszą chęć do zabawy. Co równie istotne - jest bardzo wciągająca. Wśród grona znajomych może być źródłem rozrywki na długi czas.

Towarzyskie gry planszowe

Przeżywają ostatnio prawdziwy renesans zainteresowania. Nie chodzi tutaj o popularne quizy wiedzy, ale gry typowo towarzyskie. Mogą być one zręcznościowe lub też opierać się na współpracy dwójki graczy w drużynach. Wśród zadań oprócz sprawdzenia wiedzy ogólnej, trafić można kalambury lub też pytania z zakresu znajomości drugiej osoby. Gry planszowe gwarantują wyśmienitą zabawę w gronie najbliższych. Niektóre to także garść śmiechu i sytuacyjnych dowcipów. Przykładem jest tutaj chociażby Party Alias.

Twister

Zręcznościowa propozycja, która łączy wysiłek fizycznej z gibkością. Twister jest nadal popularny. Odpowiednie kręcenie wskazówkami sprawia, że kolejne polecenia stają się o wiele trudniejsze a wzajemny kontakt z drugą osobą często przynosi radość i prowadzi do śmiesznych sytuacji.
W ciekawym gronie, zawsze wesoło

Prawdziwe jest stwierdzenie, że to nie sama gra, ale osoby biorące w niej udział są źródłem wspaniałych wrażeń i zabawy. Zgrana paczka znajomych jest w stanie z nawet najbardziej nudnych pozycji, stworzyć coś niesamowitego. Odpowiednie poprowadzenie rozgrywki, wybór drużyn lub też czysto sytuacyjne kwestie wpływają na poczucie prawdziwej radości płynącej z gry.

Jeżeli jednak nie macie pomysłu na dalsze wspólne spędzanie czasu, możecie zasugerować się obecnymi tu propozycjami. Nie wszystkie trafią do konkretnej grupy odbiorców, jednak niektóre świetne wpasują się w popularną imprezę.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.