Tarot online. Na czym to polega?

Tarot online. Na czym to polega? [1]
Tarot online. Na czym to polega? [2]
Tarot online. Na czym to polega? [3]
Tarot online. Na czym to polega? [4]
Tarot online. Na czym to polega? [5]

Nieustannie myślimy o przyszłości. Żyjąc w teraźniejszości, usilnie staramy się odgadnąć co nas czeka za jakiś czas. Zdarza się, że próbujemy przewidzieć takie zdarzenia jak wyniki wyborów prezydenckich, zwycięstwa drużyn sportowych, losy pojedynczych narodów lub nawet całego świata. Częściej jednak nasze pytania dotyczące przyszłości, krążą wokół spraw osobistych. Pragniemy wiedzieć, czy będziemy zdrowi, czy odnajdziemy miłość i jak ułożą się nasze sprawy zawodowe. Niezależnie jednak od skali naszych pytań, fundamentalną kwestią pozostaje pytanie, czy można w jakikolwiek sposób przewidzieć przyszłe zdarzenia.

Wróżby ze szczyptą historii

Od zarania dziejów, w każdej kulturze, funkcjonowały osoby odpowiedzialne za odgadywanie tego, co przyniesie los. Niektórzy z nich wierzyli, że przyszłość zapisana jest w gwiazdach i że wszystkie przyszłe zdarzenia zostały z góry zaplanowane. Inni postrzegali przyszłość jako będącą w nieustannym ruchu, zmienną i zależną od teraźniejszych poczynań. Na pytania odnośnie przyszłości, od wieków próbowali odpowiedzieć niezliczeni filozofowie, poeci naukowcy i okultyści. Otrzymywali oni różne rezultaty, jednak bez względu na wszystko, potrzeba poznania przyszłości pchała ich do odkrywania coraz to nowszych metod. Ciastko w wróżbą, horoskop miesięczny, tarot, wróżenie z wosku - to tylko niektóre odmiany współczesnej sztuki wróżbiarskiej, przez jednych traktowanych jako formę zabawy, dla innych niczym proroctwo.

Tarot kiedyś a dziś. Co się zmieniło?

Poczesne miejsce w historii zmagań z tajemnicami przyszłości zajmują wróżby, a jednym z narzędzi do ich przeprowadzenia są karty Tarota. Ich pojawienie się nie jest jasno określone w czasie, aczkolwiek najstarsze talie pochodzą z połowy XV wieku. Obecnie są one jedną z najpopularniejszych metod wróżenia. Co więcej, aby z nich skorzystać, nie musimy udawać się do wróżki. W dzisiejszych czasach dostępny jest nawet tarot online, który można postawić za pomocą dedykowanego serwisu internetowego, a wynik skonsultować z wróżką za pośrednictwem czatu lub telefonicznie. Pytanie brzmi, czy warto?  Darmowy tarot to  doskonała okazja, by osobiście przekonać się o skuteczności tej metody.

Wróżenie możemy uznawać zarówno jako potencjalnie mistyczne źródło wiedzy, dobrą zabawę lub kuglarstwo, nastawione na zwiedzenie dostatecznie naiwnej osoby. Jaka jest prawda? Wszystko tak naprawdę zależy od wróżki, do której się udamy oraz od tego czego tak naprawdę oczekujemy. Z naukowego punktu widzenia, rozważając przeszłość i analizując teraźniejszość można przewidzieć pewne wydarzenia z określoną dozą prawdopodobieństwa. W końcu nawet tak poważna dziedzina wiedzy, jak fizyka kwantowa, opiera swoje przewidywania na rozkładzie prawdopodobieństwa.

Dla naszych dalszych rozważań, przywołajmy pojęcie testu Rorschacha. Mówiąc w ogromnym skrócie test ten pozwala na określenie stanu psychicznego pacjenta, na podstawie jego opisów, dotyczących obrazów, które widzi w rozmazanych plamach atramentu, umieszczonych na 10 standaryzowanych planszach. Można przyjąć, że stworzenie wróżby za pomocą kart Tarota, wraz z indywidualną rozmową, pozwalają osobie wróżącej na interpretację stanu psychicznego osoby, dla której wykonywana jest wróżba. Dzięki umiejętnie przeprowadzonemu seansowi, możliwe jest określenie problemów i wspólne poszukiwanie rozwiązania.
Bardzo często, wiele aspektów naszego życia pozostaje dla nas ukrytych w podświadomości. Uświadomienie sobie pewnych prawd, o których istnieniu nie zdawaliśmy sobie sprawy, może pozwolić nam na podjęcie decyzji, o potencjalnie korzystnym wpływie na dalsze losy. Podsumowując, dobra wróżka lub wróżbita może być w pewnym stopniu podobny do sprawnego psychologa, który poprowadzi pacjenta na drodze ku określeniu i rozwiązaniu jego problemów.
To oczywiście tylko pewne założenie i nie może być traktowane jako pewnik. Przyznacie jednak, że to ciekawa interpretacja, być może warta osobistego zweryfikowania. Czy ulegniecie pokusie i spróbujecie odkryć co Was czeka?

Odkrywając tajemnice przyszłości

Wydawać by się mogło, że  wróżenie i przepowiadanie przeszłości to temat niezwykle odległy od zwykłych codziennych, spraw. Jak się okazuje nie tzreba wcale wyruszać w daleką podróż, ani szukać odpowiedzi w odległych krainach.  To co kiedyś wymagało sporo zachodu i wysiłku, obecnie leży w zasięgu dłoni. Wróżby online są dostępne dla każdego, kto posiada możliwość skorzystania z internetu. Aby spróbować, użyj dostępnych opcji i postaw tarota, zaufaj magicznej kuli wróżki lub skorzystaj z wróż andrzejkowych.

Wiele osób jest sceptycznie nastawionych do wszelkich, wykraczających poza klasyczne rozumienie świata, zjawisk. Szansą na weryfikację swoich poglądów są darmowe wróżby. Nie ponosząc żadnych kosztów, możliwe jest osobiste sprawdzenie teorii i wyrobienie sobie własnej opinii. Dla zwolenników wróżenia z kart, tarot za darmo, postawiony przy wykorzystaniu funkcji strony internetowej, będzie bardzo atrakcyjną ofertą.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.