Alkohol, napoje i atrakcje barmańskie na wesele

Alkohol, napoje i atrakcje barmańskie na wesele [1]
Alkohol, napoje i atrakcje barmańskie na wesele [2]
Alkohol, napoje i atrakcje barmańskie na wesele [3]
Alkohol, napoje i atrakcje barmańskie na wesele [4]
Alkohol, napoje i atrakcje barmańskie na wesele [5]

PRODUKTY

Alkohole kupne - najpopularniejsze alkohole weselne to: wódka czysta, wódka smakowa, wino, wino musujące (szampan), likier, nalewka, piwo (butelkowe i beczkowe), drinki gotowe, whisky.

Alkohole własnej roboty - nalewki i wódki smakowe domowej produkcji wracają pod strzechy. Inspirujące przepisy znajdziecie w dziale kalkulacji pt. Alkohole własnego wyrobu.

Napoje - najpopularniejsze odmiany to: napoje gazowane, napoje niegazowanenektary, soki oraz woda.

Etykiety na butelki - utrzymane w imprezowej lub poważnej konwencji, zwykle naklejane na butelki wódki.

Zawieszki na butelki - akcesorium podobnego przeznaczenia co etykiety, zawieszane na szyjkę butelki, często zawierają życzenia od państwa młodych.

Ubranka na butelki - dodatek dekoracyjny na butelkę w stylizacji weselnej.

Kieliszki weselne dla pary młodej - przystrojone kieliszki do szampana i wódki.


USŁUGI

Organizacja baru - z profesjonalną obsługą barmańską. Do wyboru: bar z lodu (wykonany z bryły lodu), bar stylizowany (o klimatycznej tematyce lub świecący) lub bar tradycyjny.

Wynajem rollbaru - mobilny barek na kółkach do piwa z chłodziarką, instalacją i nalewakiem. W wersji z obsługą lub samoobsługowy.

Wynajem baru mobilnego - zwykle z wykwalifikowanym barmanem sporządzającym drinki, ale można skorzystać także z opcji samoobsługowej.

Wynajem fontanny alkoholowej - w fontannach alkoholowych serwuje się zwyczajowo wino lub poncz, ale zdarzają się także mocniejsze odmiany alkoholi i drinków: likier, nalewka czy kamikadze.

Wynajem fontanny na soki - mniej popularna odmiana fontann czekoladowych, aczkolwiek równie atrakcyjna.

Wynajem beczki na alkohol - umiejscowiona w okolicy stołu wiejskiego stanowić będzie ciekawy dodatek i atrakcję dla gości. Łatwa w użyciu, wystarczy odkręcić kranik. W wersji na gotowo z alkoholem lub pusta, napełniana zakupionym przez organizatorów wesela trunkiem (także własnej roboty).

Wynajem dyspensera do soku - pojemnik zbiorczy na sok z wygodnym dozownikiem.

Zatrudnienie barmana - jego obecność podniesie prestiż uroczystości, a goście skosztują najróżniejszych koktajli w wykonaniu profesjonalisty.

Produkty

Zmień produkt
Niedostępny
 
22.00
Zmień produkt
Niedostępny
 
Zmień produkt
Niedostępny
 

koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.