Ogródek piwny

Ogródek piwny [1]
Ogródek piwny [2]
Ogródek piwny [3]
Ogródek piwny [4]
Ogródek piwny [5]
Ogródek piwny [6]

Chłodziarka do piwa - trudno wyobrazić sobie ogródek piwny bez piwa z beczki, dlatego też idealnym rozwiązaniem w  tym przypadku jest zastosowanie mobilnej chłodziarki z barkiem typu rollbar.

Szafa chłodnicza - do chłodzenia piwa i napojów w puszkach lub butelkach.

Stoły restauracyjne - na rynku istnieje wiele rodzajów stołów o różnych parametrach. Mogą być wykonane zarówno z drewna, metalu, szkła, jak i z tworzywa sztucznego.

Krzesła restauracyjne - spotyka się krzesła plastikowe, metalowe lub drewniane, często w zestawie ze stołem.

Sofy, loże i fotele restauracyjne - opcja dla luksusowych ogródków piwnych.

Ławki piwne - alternatywa dla stołów i krzeseł. Są to dwie ławki wieloosobowe połączone ze stołem. Bardzo popularne wśród właścicieli ogródków.

Parasole gastronomiczne - chroniące zarówno przed deszczem, jak i słońcem. Rozróżniamy parasole o różnych średnicach i wysokościach.

Lampy grzewcze - chcąc przedłużyć sezon funkcjonowania naszego ogródka, warto zastosować lampy grzewcze, które umożliwiają podniesienie temperatury w okolicach stolika o kilka - kilkanaście stopni.

Kufle, kubki plastikowe do piwa - niezbędny zestaw naczyń do spożywania piwa.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.