Prezenty do mieszkania

Prezenty do mieszkania [1]
Prezenty do mieszkania [2]
Prezenty do mieszkania [3]
Prezenty do mieszkania [4]
Prezenty do mieszkania [5]

W poszukiwaniu prezentu dla rodziców można zastanowić się nad pomysłem podarowania im jakiegoś drobiazgu do mieszkania, ozdoby, czy przedmiotu ozdobnego i użytkowego zarazem. Będzie to wdzięczny podarunek, który z pewnością nie pozwoli zapomnieć o ofiarodawcy.

Stacje pogody - dla precyzyjnego określenia temperatury powietrza, wilgotności, ciśnienia powietrza. Bardzo przydatna rzecz dla osób lubiących mieć pod kontrolą te uwarunkowania.

Rzeźby i figurki - z kamienia, z drewna, z porcelany, ze szkła, dodają uroku wnętrzom, tworzą ich klimat. Mogą mieć także charakter użytkowy np. jako przycisk do papieru, czy ozdobny, rzeźbiony pojemnik. Będą ciekawym, oryginalnym prezentem, który sprawi radość obdarowanym.

Zegary ścienne - duży wybór w różnych stylach: klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, zabytkowym. Taki praktyczny prezent jak najbardziej zadowoli obdarowanych. Duża rozpiętość cenowa daje możliwość wyboru w zależności do zawartości portfela.

Obrazy, plakaty i akcesoria - obrazy drukowane / reprodukcje, plakaty dekoracyjne - nadają wnętrzom osobistego charakteru i pozwalają wyrazić styl. Reprodukcje są drukowane na grubym papierze, dlatego ich jakość jest wyższa od plakatów. Zarówno plakat, jak i reprodukcję można oprawić w ramę lub antyramę. Niektórzy sprzedawcy oferują bezpłatną oprawę przy jednoczesnym zakupie ramy lub antyramy i reprodukcji czy plakatu.

Świeczniki - oryginalne świeczniki stojące, świeczniki ścienne, świeczniki wiszące odpowiednio dobrane do charakteru i wystroju wnętrza będą elementem dekoracyjnym podkreślającym jego styl. Zakres wyboru jest bardzo urozmaicony: świeczniki pojedyncze, świeczniki kilkuramienne - kandelabry czy naczynia i podstawki na tealighty, o różnej kolorystyce, z drewna, metalu, porcelany, szkła lub tworzywa sztucznego. Dlatego warto zainteresować się tą ofertą i wyszukać coś wyjątkowego.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.