Akcesoria do wypieków świątecznych na prezent

Akcesoria do wypieków świątecznych na prezent [1]
Akcesoria do wypieków świątecznych na prezent [2]
Akcesoria do wypieków świątecznych na prezent [3]
Akcesoria do wypieków świątecznych na prezent [4]
Akcesoria do wypieków świątecznych na prezent [5]
Akcesoria do wypieków świątecznych na prezent [6]

Foremki do ciastek i dekoracji o atrakcyjnych bożonarodzeniowych czy wielkanocnych kształtach mogą być miłym upominkiem dla osób ceniących sobie oryginalne pomysły na wypieki świąteczne.

Foremki do wykrawania ciastek

Foremki do wykrawania ciastek

W grupie tej dominują foremki, stemple i szablony do wykrawania ciasteczek bożonarodzeniowych lub wielkanocnych i tworzenia dekoracji z ciasta, lukru lub czekolady.

Foremki i papilotki do wypiekania ciastek

Foremki i papilotki do wypiekania ciastek

Zachęcają dużym wyborem kształtów oraz różnorodnością materiałów, z których zostały wykonane (metal, pergamin, silikon). Idealne do wypieku małych babeczek i muffinów.

Formy i maty do wypiekania ciastek

 

Formy i maty do wypiekania ciastekPosłużą do wypiekania ciastek, babeczek, muffinów, makaroników, słodkich figurek na masową skalę :).

Formy do ciast i tortownice

Formy do ciast i tortownice

Do przyrządzenia tradycyjnych świątecznych wypieków - babki, keksu oraz ciast o kształcie jednego z wielu motywów świątecznych - choinki, gwiazdy, bałwanka i wielu innych.

Odzież kuchenna

Odzież kuchenna

Jako dopełnienie powyższych pomysłów można podarować ładny fartuch kuchenny, łapki kuchenne lub rękawice kuchenne.

Fartuchy kuchenne, dla pań, dla panów, o bogatym wzornictwie i kolorystyce umożliwiają wybór tego odpowiedniego do sytuacji i okoliczności, z okazji których ma być ofiarowany.

Przydatną pomocą przy wypiekach są z całą pewnością rękawice kuchenne czy łapki kuchenne, które skutecznie ochronią przed poparzeniami przy wszelkich pracach kuchennych wymagających termicznej obróbki produktów. Materiał z którego mogą być wykonane, to: bawełna, bawełna z wkładem izolującym, silikon. Zróżnicowanie pod względem kolorystyki, materiałów, wzornictwa daje duże możliwości wyboru pasującego nam modelu.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.