Praktyczne gadżety do domu i ogrodu jako pomysł na prezent

Praktyczne gadżety do domu i ogrodu jako pomysł na prezent [1]
Praktyczne gadżety do domu i ogrodu jako pomysł na prezent [2]
Praktyczne gadżety do domu i ogrodu jako pomysł na prezent [3]

Niektórzy mówią, że prezenty powinny być osobiste, a nie praktyczne. Co jednak, gdy ktoś nie przepada za takimi lub my nie mamy wystarczającej wiedzy na temat jego gustu? Wtedy taki podarunek może być ryzykowny i przynieść jedynie udawaną radość. W takim przypadku bezpieczniejszy może okazać się prezent o charakterze praktycznym, przedmiot po prostu przydatny w domu lub ogrodzie. Taki wybór idealny będzie też w przypadku pragmatyków, którzy twardo stąpają po ziemi i czasem marzą o jakimś przydatnym gadżecie, ale sami sobie go nie zakupią, ponieważ zawsze jest jakiś pilniejszy wydatek.

Skąd czerpać pomysły na prezent?

Wiadomo, że kupując prezent pragniemy, aby obdarowany szczerze cieszył się z niego. Nie zawsze jednak wybór jest łatwy. Skąd czerpać pomysły?

  1. Pasje i hobby - jeżeli osoba posiada jakąś pasję jest dużo łatwiej, ponieważ z pewnością doceni każdy gadżet wiążący się z nią (być może ktoś jest pasjonatem ogrodu lub zawodową kucharką).
  2. Obserwacja - przebywając z daną osobą być może dostrzeżemy, że jakiś przedmiot ułatwiłby jej życie.
  3. Podpytanie bliskich - jeżeli chcemy sprawić prezent babci na urodziny, a nie widzieliśmy jej np. pół roku, dobrym pomysłem jest zasięgnięcie opinii osoby , która z nią mieszka.
  4. Zapytanie przyszłego obdarowanego - kiedy już kompletnie nie mamy pomysłu, co byłoby dobrym prezentem, możemy zapytać osobę, którą chcemy obdarować, co by się jej przydało; jest to jednak ostateczność, bo wiadomo, że najwięcej radości przynoszą prezenty niespodziewane.

Zakres cenowy prezentów do domu i ogrodu

Ceny przedmiotów przydatnych w domu i ogrodzie wahają się od kilkunastu do 200 zł (a wiadomo, że jeśli wyobraźnia nas poniesie, a zasobność portfela jest odpowiednia, to mogą być i droższe). Wszystko zależy po pierwsze od tego, ile środków chcemy przeznaczyć lub jakie są nasze możliwości, a po drugie na jaką okazję ma być prezent i kto ma być obdarowanym.

Koleżance z pracy na imieniny, sąsiadowi lub znajomemu, któremu chcemy się odwdzięczyć za pomoc np. we wniesieniu mebli na I piętro nie kupimy zbyt drogiego prezentu, ponieważ możemy postawić ją/go w kłopotliwej sytuacji i poczuciu konieczności rewanżu. Osoby będące jedynie znajomymi często nie spodziewają się podarunków, ale na pewno docenią miły gest w postaci symbolicznego gadżetu. Taki zakupimy już za ok. 14 zł, a na pewno wywoła on uśmiech na twarzy obdarowanego.

Bliskim członkom rodziny lub wieloletniemu przyjacielowi z pewnością będziemy chcieli podarować bardziej wartościowy prezent. Zresztą i okazja jest ważna - np. rocznica ślubu rodziców, czy urodziny żony/męża już są dużo ważniejszym świętem, dlatego i prezent musi być adekwatny. Warto też postawić na wysoką jakość prezentów, aby okazać szacunek i aby posłużyły latami.

Prezenty o wartości od kilkunastu do 20 zł

Symbolicznym prezentem dla kobiety może być zestaw krawiecki lub organizer do szafy na biżuterię. Fance ekologicznego stylu życia można z kolei podarować metalowe słomki do napojów wielorazowego użytku.

Dobrym pomysłem dla mężczyzn natomiast może być przykładowo bateryjna latarka czołowa czy zestaw kluczy rowerowych. Wybór jest jednak bardzo duży, dlatego warto przejrzeć całą dostępną ofertę.

Prezenty w zakresie od 20 zł do 50 zł

Jeżeli chodzi o kobiety, to przykładem praktycznego prezentu do kuchni może być waga kuchenna lub kuchenka elektryczna jednopalnikowa, przydatna zwłaszcza podczas przygotowywania potraw na święta czy uroczystości rodzinne.

Natomiast dla pana lubującego się w gadżetach można pokusić się np. o bezprzewodową stację pogody z czujnikiem, zegarem i budzikiem lub też ciśnieniomierz nadgarstkowy, aby jednocześnie dać wyraz swojej troski o jego zdrowie.

Prezenty powyżej 50 zł

Prezenty dla osób, którym chcemy pokazać największy szacunek lub prezenty na ważne okazje muszą już być najwyższej jakości.

Np. tata, dziadek, którzy lubią majsterkować z pewnością docenią profesjonalny dalmierz laserowy, który będzie dużym ułatwieniem w technicznych pracach wykonywanych w domu.

Natomiast mama, babcia być może zawsze marzyły o elektrycznej maszynce do mięsa, ale zawsze myślały o potrzebach innych, a nie o swoich, dlatego teraz może być świetna okazja do zadbania o ich wygodę w kuchni.

Na rocznicę ślubu rodziców natomiast możemy podarować elektryczny grill, aby mieli szansę przyrządzać zdrowe potrawy i dłużej cieszyć się zdrowiem.

Z pewnością akcesoria do wykorzystania w domu i ogrodzie zostaną docenione jako prezent. Wybierając produkty na prezenty najwyższej jakości damy wyraz swojej troski o wygodę i ułatwienie życia sowim bliskim.

Praktyczne prezenty do domu i ogrodu znajdziesz tutaj: https://topgadget.pl/sklep/dom-i-ogrod/

Produkty


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.