Adidas Piłka Nożna Replika Mistrzostw Świata FIFA

Adidas Piłka Nożna Replika Mistrzostw Świata FIFA [1]
Adidas Piłka Nożna Replika Mistrzostw Świata FIFA [2]
Adidas Piłka Nożna Replika Mistrzostw Świata FIFA [3]
Adidas Piłka Nożna Replika Mistrzostw Świata FIFA [4]
Adidas Piłka Nożna Replika Mistrzostw Świata FIFA [5]

Zbliżające się mistrzostwa świata w piłce nożnej z całą pewnością zmobilizują fanów tego sportu do większej aktywności. Część z nich wybiegnie nawet na murawy osiedlowych i szkolnych boisk, aby poczuć to, co zawodowi gracze i jednocześnie miło spędzić czas w gronie znajomych o podobnych zainteresowaniach.

Argumentem, który z pewnością przekona licznych wielbicieli futbolu do założenia stroju piłkarskiego i wybiegnięcia na murawę, będzie z pewnością fakt, że tygodnie poprzedzające rozpoczęcie turnieju, przypadają na wiosenno-letni okres, gdy pogoda zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Długie, ciepłe dni to idealny moment, aby rozruszać mięśnie i przygotować się do wakacji.

Do gry w piłkę nożną nie potrzeba znowu aż tak wiele. Najważniejsze to zebrać drużynę, grupę kilku chętnych osób oraz znaleźć boisko, na którym będzie można rozegrać mecz. Oczywiście przyda się sportowy strój, najlepiej przeznaczony do gry w piłkę oraz odpowiednie buty.

Nieodzownym akcesorium jest też oczywiście piłka futbolowa. Korzystając z okazji zbliżającego się turnieju, można pokusić się o zakup futbolówki będącej funkcjonalną kopią oficjalnej piłki turnieju.

Adidas Piłka Nożna FIFA Telstar CD8506 - podstawowe parametry

Piłka futbolowa to wbrew pozorom bardzo skomplikowany produkt. Opisywany tu egzemplarz jest repliką oficjalnej piłki Mistrzostw Świata 2018. Piłka posiada pikselową grafikę nawiązującą stylistyką do widoków rosyjskich miast, a także odwołującą się do wyglądu klasycznej już piłki Telstar. Charakteryzuje się następującymi parametrami:

  • produkt - piłka treningowa / replika oficjalnej piłki futbolowej na Mistrzostwa Świata 2018,
  • producent - Adidas,
  • rozmiar - 5,
  • konstrukcja - bezszwowa / powierzchnia teksturowana,
  • sposób łączenia - klejone,
  • przeznaczenie - trawa.

Ponadto piłka ta posiada oficjalną licencję organizacji FIFA. Spełnia ona wszystkie wymagania odnośnie wagi, a także odbicia czy absorpcji wody. Przed użyciem piłka wymaga napompowania.

Dlaczego replika?

Zaletą repliki jest niezaprzeczalnie fakt, że jej użycie nie będzie się wiązać z wyrzutami sumienia. Oryginalna piłka ma, poza czystą funkcją użytkową, również wartość sentymentalną i może być wspaniałą pamiątką. To również sprawia, że byłaby idealnym prezentem dla każdego fana piłki nożnej. Natomiast w pełni funkcjonalna replika pozwoli cieszyć się grą, korzystając z piłki, która jest maksymalnie upodobniona do turniejowego oryginału.

Wierne odwzorowanie wyglądu oficjalnej piłki MŚ, atrakcyjna cena, a ponadto eleganckie opakowanie sprawiają, że opisywana piłka będzie świetnym prezentem, który nada się nie tylko do postawienia na półce lub w gablocie, ale także do rozegrania meczu w gronie znajomych.

Produkty


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.