Bio - Jonizator 2000L- na alergię - czyste powietrze w twoim domu

Opis produktu

Bio-jonizator 2000L powstał z myślą o Waszym zdrowiu i dobrym samopoczuciu.Bio-jonizator usuwa skutki promieniowania monitora komputerowego, telewizora. Eliminuje z powietrza kurz, dym papierosowy, pyłek kwiatowy, bakterie i roztocza. Niezbędny jest dla osób cierpiących na alergie pyłowe i nieżyt dróg oddechowych. Działa leczniczo i wspomaga tradycyjne środki lecznicze przy wielu chorobach układu oddechowego, m.in. przy astmie. Ogólnie wzmacnia organizm ? powietrze nasycone jonami ujemnymi spotyka się w lasach iglastych i przy tężniach ciechocińskich.Bio- jonizator 2000L jest urządzeniem wytwarzającym jony ujemne. Poprzez wytwarzanie wysokiego ujemnego napięcia generuje on strumień jonów ujemnych wysyłanych do otoczenia przez otwory w jonizatorze, w których znajdują się iglice. Jony ujemne przyłączają się do cząstek kurzu, pyłów, dymu nikotynowego i innych zanieczyszczeń powodując ich opadnięcie.Jony ujemne wpływają korzystnie na dobre samopoczucie, usuwają zmęczenie, przyśpieszają odpoczynek, następuje wzmożona koncentracja, lepsze przyswajanie nauki.LECZY Astmę, choroby kataralne i gardła Gruźlicę, nadciśnienie Reumatyzm, migreny Nerwobóle, system nerwowy Miażdżycę, tarczycę Bezsenność i wiele innych chorób JONY UJEMNE Oczyszczają i odświeżają powietrze Zabijają bakterie, wirusy i grzyby Ułatwiają oddychanie Przyśpieszają odpoczynek Wzmagają koncentrację Pomagają w nauce Polepszają kondycję Jonoterapia to metoda sprawdzona na świecie ? zalecana przez wielu lekarzy. Badania naukowe potwierdziły, że dowolna koncentracja jonów ujemnych wpływa pozytywnie na organizm ludzki, roślin, zwierząt - bez jakichkolwiek skutków ubocznych.Dlaczego warto kupić Bio-jonizator 2000L i czym odróżnia się od innych?1. Duża wydajność ok. 2.300.000 jonów ujemnych na cm sześcienny. Wydajność kilkakrotnie wyższa od innych jonizatorów.

1. Jest prawdziwym wydajnym jonizatorem bez żadnych zbędnych efektów świetlnych, migających lampek i.t.p.2. Pobiera znikomą ilość prądu przez co może być cały czas włączony.3. Jest całkowicie cichy, nie trzeba wymieniać żadnych filtrów.4. Zasilanie sieciowe 230V, nie potrzeba jak w innych jonizatorach wymieniać baterii.5. Efektowna, solidna trwała obudowa, selekcjonowane elementy, wysoka jakość wykonanie trwałość powyżej 10 lat.

Dokonując zakupu Biojonizatora 2000L inwestujecie w zdrowie!

Zakres efektywnego działania 50m2 (około 150m3)Urządzenie sieciowe - 230VPobór mocy 0,3WWymiary urządzenia 16cm*11cm*4cmWydajność ok. 2.300.000 jonów ujemnych/cm3Praca: ciągłaOkres eksploatacji: minimum 10 lat

JONIZATOR 2000 L - TO LAS I GÓRY W TWOIM DOMU!

Opinie i Komentarze

Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży

Parametry

Rodzaj
domowy
Wydajność [mln jonów ujemnych/cm³]
2.3
Maks. powierzchnia pomieszczenia [m²]
50
Moc [W]
0.3
Wymiary
160 x 110 x 40 mm

Dane sprzedawcy

Sklep edumed.com.pl

Łowicka 9
96-200 Rawa Mazowiecka  
NIP: 8351468721
REGON: 750719006
tel. 801 011 052
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.