Nawilżacz ultradźwiękowy N'OVEEN HQ-602C + olejek relaksacyjny - Niebieski

Opis produktu

Opis Produktu Nawilżacz ultradźwiękowy N'OVEEN HQ-602C to w tym sezonie bestseller w naszym sklepie. Najwyraźniej niska cena, dobra jakość potwierdzona 30 miesięczną gwarancją i przemyślana konstrukcja, przekonują naszych klientów - szukających prostego nawilżacza.

Maksymalną moc pracy 30 W możesz ustawić ręcznie mechanicznym pokrętłem. W ten sposób , bez żadnej elektroniki, ustawisz ilość pary jaką będzie wytwarzać urządzenie. Nawilżacz potrafi wytworzyć 300 ml pary wodnej na godzinę, zbiornik o pojemności 3.2 L wystarczy nawet przy takiej wydajności na pracę przez 12 godzin. Po wyczerpaniu się wody urządzenie wyłączy się automatycznie. Model ten charakteryzuje się cichą pracą (ok. 35 dB) oraz czytelnym wskaźnikiem poziomu wody. Podwójna, regulowana dysza pozwala na sterowanie kierunkiem wyrzutu pary. Oryginalne i eleganckie wzornictwo sprawi, że nawilżacz będzie pasował do większości domowych i biurowych pomieszczeń. Dzięki 30 miesięcznemu okresowi gwarancyjnemu masz pewność że kupujesz dobrej jakości produkt który gwarantuje bezproblemową eksploatację. Do każdego zamówienia dołączamy fakturę, która uprawnia do darmowych napraw przez okres 30 miesięcy. Wydajność 300 ml/ h plus pojemnik w nawilżaczu na wodę o pojemności 3,2 litra bez problemu wystarczy do pracy w pomieszczeniach nawet 40 metrów kwadratowych. Kolumnowa budowa urządzenia oszczędza miejsce ( małe półki, szafki, komody) jednocześnie pozwalając jeszcze wyżej wyprowadzić wytworzoną mgiełkę. Więcej informacji na stronie produktu www.noveen.pl Podwójna dysza pozwala na jednoczesne rozprowadzenie mgiełki w dwóch kierunkach. Jeszcze lepsza efektywność rozprowadzania wilgoci w pomieszczeniu.

Produkty powiązane

Oferent nie ma więcej ofert w tej kategorii.

Opinie i Komentarze

X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.