Oczyszczacz powietrza Boneco Air Purifier P500

Opis produktu

Opis Produktu Oczyszczacz powietrza Boneco P500 jest prawdziwym skarbem. Nie tylko cieszy oczy w domu czy pracy, ale także efektywnie oczyszcza powietrze, dopasowując się do indywidualnych potrzeb. Trzy filtry skonstruowane, by odpowiedzieć na Państwa potrzeby, stanowią aktywną ochronę i wyłapują najmniejsze cząstki zanieczyszczeń powietrza. Tryb pracy: BABY – dla rodzin z dziećmi; SMOG – dla mieszkańców miast i palaczy; ALLERGY – dla alergików.P500 standardowo wyposażony jest w ALERGY filtr. Filtry BABY i SMOG można zakupić w sklepie internetowym.

Opis działaniaOczyszczacz powietrza odfiltrowuje najmniejsze cząstki, co zapewnia czyste i zdrowe powietrze w pokoju. Dzięki zestawowi filtrów (HEPA i z aktywnym węglem) urządzenie usuwa alergeny, pył, wirusy, kurz, sierść zwierząt, dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy z powietrza.

Najwazniejsze cechy oczyszczanie powietrza w zależności o indywidualnych potrzeb – opcje: BABY / SMOG / ALLERGY

wysoka wydajność oczyszczania: do 280 m3 na godzinę

niezmiernie cicha praca urządzenia

idealny dla pomieszczeń do 28m2

łatwy w obsłudze za pomocą zdalnego sterowania

wyraźny wskaźnik jakości powietrza w pomieszczeniu mieszkalnym

Produkty powiązane

Oferent nie ma więcej ofert w tej kategorii.

Opinie i Komentarze

X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.