PANASONIC EW1211 DENTA CARE - IRYGATOR DO ZĘBÓW - POLSKA DYSTRYBUCJA, GWARANCJA…

Opis produktu

Irygator DentaCare Panasonic EW 1211

łatwy w użyciu

zapewnia dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych

dociera tam, gdzie nie dociera żadna szczoteczka

zapewnia najwyższą higienę jamy ustnej

wpływa korzystnie na kondycję dziąseł dzięki delikatnemu masażowi wodą pod wysokim ciśnieniem

Panasonic DentaCare to nowoczesne urządzenie irygujące dla osób używających tradycyjnych lub elektrycznych szczoteczek.  Urządzenie posiada zwartą konstrukcję, co umożliwia użytkowanie w każdych warunkach. DentaCare pozwala na czyszczenie trudno dostępnych miejsc, niemożliwych do wyczyszczenia tradycyjną szczoteczką. Będziecie Państwo zaskoczeni czystością swojego uzębienia używając DentaCare. Poprzez irygację DentaCare usuwa z przestrzeni między zębowych resztki pokarmu, utrzymując higienę uzębienia; idealnie masując dziąsła powoduje lepsze ich ukrwienie. Urządzenie zasilane jest bateriami, przenośne, umożliwiające codzienną higienę podczas podróży - bez zbędnych kabli i pojemników.

DentaCare czyści dziąsła i zęby tam, gdzie Twoja szczoteczka nie dociera. Poczujesz jak ten mały irygator jest w stanie usuwać resztki jedzenia z Twoich zębów prowadząc do idealnej higieny jamy ustnej. Twoje dziąsła poprzez masaż wodny będą wzmocnione. Idealny do higieny uzębienia podczas użytkowania aparatów ortodontycznych. Zastosowanie mieszanki wody z powietrzem zapobiega powstawaniu bakterii, które budują płytkę nazębną. OPIS TRYBÓW PRACY:TRYB STRUMIENIA - ten tryb służy do usunięcia resztek jedzenia z przestrzeni między zębowych TRYB NORMALNEGO STRUMIENIA WODY Z POWIETRZEM - ten tryb służy zarówno do usunięcia resztek jedzenia z przestrzeni między zębowych jak i do masażu dziąseł TRYB ŁAGODNEGO STRUMIENIA WODY Z POWIETRZEM - ten tryb służy do delikatnego masowania wrażliwych dziąseł  Moc irygatora w poszczególnych trybach pracy:1 tryb pracy - ciśnienie 5,9 Bara (opróżnienie zbiornika w 35sek) 2 tryb pracy - ciśnienie 3,9 Bara (opróżnienie zbiornika w 15 minut) 3 tryb pracy - ciśnienie 2,0 Bara W trybie pracy 2 i 3 strumień wody jest mieszany z powietrzem (tryb "air-in") umożliwiając masaż dziąseł oraz płukanie obszarów między dziąsłami i zębami.

 

Irygator akumulatorowy do higieny jamy ustnejModel: Panasonic DentaCare EW 1211Zasilanie: Akumulatory 2,4V; baza z ładowarką indukcyjnąCiśnienie wody: Strumień 590kPa, 390kPa z powietrzem, 200 kPa z powietrzemCzęstotliwość pompowania: 1400 impulsów na minutęWymiary zewnętrzne: Około 197mm (wys.) ´ 59mm (szer..) ´ 75mm (głęb.)Pojemność zbiornika: 130mlMasa własna: 300g i 150g ładowarkaCzas pracy: 15 minut przy drugim poziomie

Produkty powiązane

Oferent nie ma więcej ofert w tej kategorii.

Opinie i Komentarze

Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży

Dane sprzedawcy

Sklep faxtel.com.pl

Al. Słowackiego 64
30-004 Kraków  
NIP: 6771032432
REGON: 350972841
KRS: 0000111482
tel. 12 632-32-47
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.