Tevamed.pl - ogólnopolski portal medyczny

Tevamed.pl - ogólnopolski portal medyczny [1]
Tevamed.pl - ogólnopolski portal medyczny [2]
Tevamed.pl - ogólnopolski portal medyczny [3]
Tevamed.pl - ogólnopolski portal medyczny [4]
Tevamed.pl - ogólnopolski portal medyczny [5]

Tevamed.pl to strona skierowana przede wszystkim do lekarzy, jednak niebędący lekarzem użytkownik sieci może tez znaleźć na tevamed.pl wiele interesujących informacji, np. dotyczących nowych produktów leczniczych. Strona tevamed.pl jest nieustannie wzbogacana o nowe materiały, dzięki czemu znajdują się na niej zawsze najaktualniejsze wiadomości ze świata medycyny.

Czego internauci szukają w serwisach poświęconych zdrowiu

Portal medyczny to miejsce chętnie odwiedzane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Tematyka interesująca panie to przede wszystkim antykoncepcja, ciąża i jej przebieg, choroby wieku dziecięcego, odchudzanie oraz interpretacja laboratoryjnych wyników badań. Panowie z kolei poszukują najczęściej treści dotyczących problemów z erekcją i życiem seksualnym. Zagadnienia związane z zabiegami medycznymi, objawami i leczeniem chorób czy rozwiązywaniem problemów w związkach cieszą się popularnością bez względu na płeć.

Zalety korzystania ze stron poświęconych tematyce medycznej

Dostęp do bogatego i rzetelnego zbioru materiałów medycznych oraz możliwość wymieniania opinii z innymi specjalistami to główne zalety korzystania z portalu tevamed.pl. Strona ta jest idealnie dopasowana do potrzeb lekarzy, ma bardzo estetycznie skomponowaną szatę graficzną, dzięki czemu poruszanie się po niej jest przyjemne. Zaprojektowane w sposób intuicyjny poszczególne obszary platformy pozwalają na szybkie dotarcie do poszukiwanych treści. Kalendarz medycznych wydarzeń, który jest aktualizowany na bieżąco, to wygodny sposób na śledzenie najważniejszych medycznych spotkań, sympozjów i wykładów.

Sposób korzystania z tevamed.pl

Rejestracja w systemie tevamed.pl jest szybka, jednoetapowa i konieczna, by mieć nieograniczony dostęp do treści zamieszczonych na portalu. Informacje, które należy wpisać, to: imię i nazwisko, data urodzenia, adres e-mail i opcjonalnie numer telefonu. Oprócz tego konieczne jest podanie, składającego się z siedmiu cyfr numeru PWZ (prawa wykonywania zawodu), specjalizacji oraz stopnia naukowego. Wkrótce po wypełnieniu formularza, ustaleniu własnego indywidualnego hasła oraz nazwy użytkownika na podany wcześniej adres e-mail przesyłana jest informacja o utworzeniu konta. Od tej pory (po zalogowaniu) można już korzystać ze wszystkiego, co oferuje strona tevamed.pl


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.