Masaż kamieniami

Masaż kamieniami [1]
Masaż kamieniami [2]
Masaż kamieniami [3]
Masaż kamieniami [4]
Masaż kamieniami [5]

PRODUKTY

Kamienie bazaltowe do masażu - są to kamienie pochodzenia wulkanicznego o brzegach, które zostały wygładzone w sposób naturalny przez wodę lub maszynowo. Doskonale utrzymują ciepło. Można je stosować nie tylko na kręgosłup, ale również na inne części ciała. W każdym zestawie każdy kamień powinien mieć parę, tak by podczas układania na ciele ich działanie było symetryczne.

Podgrzewacze do kamieni bazaltowych - jak sama nazwa wskazuje służą do podgrzewania kamieni bazaltowych. Charakteryzują się przede wszystkim dwoma parametrami: pojemnością oraz mocą podgrzewacza. Pojemność wpływa na ilość kamieni, jaką podgrzejemy za jednym razem. Moc podgrzewacza wpływa na szybkość podgrzewania, czas samego zabiegu oraz koszty użytkowania. Regulacja temperatury w podgrzewaczach do kamieni bazaltowych zazwyczaj jest płynna.

Woreczki na kamienie bazaltowe - służą do przechowywania kamieni bazaltowych. Wyróżniamy dwa rodzaj woreczków: na jeden kamień lub na cały zestaw kamieni.

Zestawy kamieni do masażu z podgrzewaczem - Są to kompletne zestawy kamieni bazaltowych z podgrzewaczami. Zestawy odznaczają się różną ilością kamieni bazaltowych oraz różną pojemnością podgrzewacza.

USŁUGI

Masaż gorącymi kamieniami - ten rodzaj masażu działa relaksująco, odstresowująco i rozluźniająco na mięśnie oraz łagodzi bóle pleców i mięśni. Ponadto stosowany jest pomocniczo przy takich dolegliwościach jak: depresja, bezsenność, stwardnienie rozsiane czy artretyzm.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.