Leki kardiologiczne

Leki kardiologiczne [1]
Leki kardiologiczne [2]
Leki kardiologiczne [3]
Leki kardiologiczne [4]
Leki kardiologiczne [5]

Kardiologiczne w tabletkach - leki i suplementy w różnej postaci do połykania. Mamy do wyboru: cukierkidrażetkikapsułki tabletki o następującym działaniu: obniżające poziom cholesterolu lub ciśnienie krwiprzeciwzakrzepoweprzeciwko miażdżycy, dobroczynnie wpływające na serce oraz na cały układ krążenia.

Kardiologiczne do picia - znajdziemy tutaj wszelkiego rodzaju płynykrople toniki korzystnie wpływające na serce, cały układ krążenia, przeciwko miażdżycy, na niewydolność krążenia, obniżające poziom cholesterolu oraz na nadciśnienie i niedociśnienie.

Kardiologiczne w proszku - rzadziej spotykane preparaty lecznicze sypane lub w saszetkach do rozpuszczania o działaniu takim jak wyżej przedstawione.

Testy do oznaczania parametrów krwi - domowe testy m.in. do kontroli poziomu cholesterolu we krwi.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.