Środki na potencję

Środki na potencję [1]
Środki na potencję [2]
Środki na potencję [3]
Środki na potencję [4]
Środki na potencję [5]

Problemy z erekcją dotykają coraz to większą liczbę mężczyzn, w coraz to młodszym wieku. Problem jest oczywiście złożony i na taki stan rzeczy wpływa wiele czynników: dieta, stres, używki, brak aktywności fizycznej, itd. Tymczasowym rozwiązaniem problemu może być zastosowanie poniższych środków.

Suplementy na potencję, erekcję - środki przechodzące przez układ pokarmowy działają bardziej kompleksowo na cały organizm. W ich składzie zazwyczaj możemy spotkać L-arginine - aminokwas odpowiedzialny za napięcie mięśni i rozszerzający naczynia krwionośne, cynk - mikroelement korzystnie wpływający na produkcję spermy i poziom testosteronu, selen - biorący udział w procesie produkcji plemników, niektóre witaminy oraz wyciągi z roślin, które korzystnie wpływają na męską potencję i wigor, m.in. są to korzeń maca, korzeń żeń-szenia koreańskiego czy owoc buzdyganka ziemnego - znanego także jako Tribulus terrestris. W przypadku stosowania tych preparatów nie należy przekraczać dawki podanej na opakowaniu, a tym bardziej przyjmować różnych jednocześnie, ponieważ ryzyko przedawkowania jest duże. Suplementy te najczęściej występują w postaci kapsułek lub tabletek.

Preparaty płynne na potencję, erekcję - działanie takich preparatów ogranicza się do miejscowej poprawy krążenia w obrębie męskich narządów płciowych. Zaletą stosowania takich preparatów jest niskie ryzyko ich przedawkowania. Preparaty te występują w postaci: kremu, maści, sprayu oraz żelu.

Witaminy i minerały - niedobór niektórych witamin i mikroelementów, także może być przyczyną problemów z erekcją. Zwłaszcza cynk i selen są ważne dla zdrowia seksualnego mężczyzny.

Naturalne preparaty lecznicze w kapsułkach - w tej grupie produktów znajdziemy tabletki i kapsułki na zaburzenia erekcji z wyciągami z: liścia damiana, korzenia żeń-szenia, owocu granatu, korzenia maca lub owocu buzdynka ziemnego.

Naturalne preparaty lecznicze w płynie - wśród preparatów płynnych na zaburzenia erekcji mamy przede wszystkim bio soki z granatu i jagód Acai.

Zioła pojedyncze - poza wspomnianymi wyżej roślinami, znajdziemy tutaj korę brazyliskiego drzewa catuaba, która znana jest jako jeden z najsilniejszych naturalnych afrodyzjaków.


koszt całkowity:
X Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.