Moda młodzieżowa

Attipas – pierwsze buciki dla Twojego dziecka

Attipas - pierwsze buciki dla Twojego dziecka

Jeśli Twoja pociecha dopiero stawia pierwsze kroki, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważne są właściwie dobrane buty dla malucha. Chociaż powinniśmy pamiętać, że najlepiej i najzdrowiej dla dziecka, by jak najdłużej chodziło boso lub w antypoślizgowych skarpetkach, to i tak w końcu nadchodzi czas na pierwsze buciki. Kiedy powinno to nastąpić?

Jeśli Twoja pociecha dopiero stawia pierwsze kroki, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak ważne są właściwie dobrane buty dla malucha. Chociaż powinniśmy pamiętać, że najlepiej i najzdrowiej dla dziecka, by jak najdłużej chodziło boso lub w antypoślizgowych skarpetkach, to i tak w końcu nadchodzi czas na pierwsze buciki. Kiedy powinno to nastąpić?

Jest to kwestia bardzo indywidualna, zależy to m.in. od aktywności dziecka. Szczególnie jeśli często wychodzimy z pociechą na zewnątrz i ono już na spacerach zaczyna samodzielnie chodzić, to z racji niepewności podłoża – warto zaopatrzyć się w buciki dla malucha. Jest to najbezpieczniejszy wybór.

Marka Attipas – laureat wielu nagród

Jakie więc będą najlepsze buty dla dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki? Zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe proponują nam szeroki wachlarz produktów. Jedną ze szczególnie polecanych marek butów dla najmłodszych jest Attipas. Jest to marka doceniona przez rodziców, o czym może świadczyć zdobycie wielu nagród na całym świecie. Za markę odpowiada pochodząca z Korei Południowej firma WildCat.

Nazwa brandu nie jest przypadkowa. Jest to zestawienie dwóch słów, koreańskiego „atti”, co oznacza przyjaciel i francuskiego „pas”, czyli krok. W wolnym tłumaczeniu oznacza to przyjaciela pierwszych kroków dziecka. I tak właśnie jest! Marka ma na uwadze przede wszystkim o zdrowy rozwój maluchów i ich bezpieczeństwo, dlatego buty Attipas zostały zaprojektowane na podstawie 7-letnich badań prowadzonych we współpracy z Centrum Poznawczo-Behawioralnym Uniwersytetu w Seulu. W trakcie badań uzyskano wiedzę na temat tego, jak istotne jest stymulowanie zmysłów poprzez naturalny i swobodny kontakt stóp z podłożem. Te informacje w pełni wykorzystano przy produkcji obuwia dla dzieci.

Wyjątkowe właściwości butów do nauki chodzenia Attipas

Dobre opinie o Attipas krążą już od dłuższego czasu. W czym więc tkwi sekret butów do nauki chodzenia Attipas? Przede wszystkim mają one bardzo cienką podeszwę, dzięki czemu maluch czuje się tak, jakby stąpał boso. Jest w stanie wyczuć podłoże i wszystkie jego nierówności. Obuwie tej marki w żaden sposób nie krępuje naturalnych ruchów ciała – buty Attipas są bardzo elastyczne. Dziecko może w nich przyjmować dowolne pozycje: biegać, skakać, fikać koziołki i stawać na palcach. Jest to szczególnie ważne, ponieważ najmłodszych zwykle roznosi energia i ciężko im usiedzieć w jednym miejscu. Buty, jakie oferuje nam marka Attipas są ciepłe i dobrze chronią stopy przed urazami. Ponadto są lekkie, elastyczne i antypoślizgowe.

 

Attipas – buty stworzone z najwyższą starannością

Ważną informacją jest to, że buty Attipas prezentują najwyższą jakość wykonania. Jest tak, ponieważ większość ich składu stanowi bawełna z domieszką elastanu i przędzy gumowej. Obuwie Attipas jest bardzo bezpieczne dla dzieci – nie zawiera żadnych szkodliwych substancji – potwierdzają to systematyczne testy. Co ciekawe, podeszwa butów posiada specjalne otwory wentylacyjne, dzięki którym stopy dziecka nie pocą się i nie przegrzewają.

 

Twoje dziecko może nosić buty Attipas na zewnątrz i w domu

Buty proponowane przez tę cenioną markę mogą się też znakomicie sprawdzić jako obuwie domowe. Kapcie Attipas mogą być noszone także do żłobka czy przedszkola. Są one lekkie i pozwalają skórze oddychać. Chronią stopę dziecka, a jednocześnie jej nie ograniczają. Jest to więc idealne rozwiązanie, tym bardziej, jeśli Twoje dziecko jest aktywne!

Przejdźmy jednak do praktycznej kwestii – jaki jest koszt pary butów od tej marki? Cena Attipas jest przystępna, biorąc pod uwagę wysoką jakość produktu. W zależności od modelu cena waha się w okolicach 100 zł, ale nie przekracza tej kwoty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *