Biżuteria i galanteria

Polecane zegarki Tommy Hilfiger do 1500 złotych

Polecane zegarki Tommy Hilfiger

Chcesz kupić zegarek Tommy Hilfiger i zapłacić za niego nie więcej niż 1500 złotych? To możliwe! Najlepiej jest sprawdzić ofertę sklepu internetowego, gdzie ceny są niższe niż stacjonarnie, a często objęte jeszcze dodatkowymi rabatami. Amerykańska marka proponuje produkty wykonane w różnych stylach z najwyższą precyzją i dbałością o detale. Wyróżnia je przede wszystkim nowoczesny design.

Zegarek męski Tommy Hilfiger to synonim luksusu i dobrego smaku. Podobnie jak odzież, tak również perfumy czy dodatki elektroniczne sygnowane logo producenta są pożądane na całym świecie. Rozpoznawalna marka to nie wszystko – za popularnością tych czasomierzy stoi ich różnorodna stylistka, bogate wyposażenie oraz wykończenie z dbałością o detale. W dodatku mają atrakcyjne ceny. Jeżeli dysponujesz budżetem wynoszącym 1500 złotych, możesz kupić wysokiej klasy model.

1. Zegarek męski Tommy Hilfiger Decker

Cała kolekcja, na którą składają się zegarki męskie Tommy Hilfiger Decker, odznacza się wyrazistym designem. To, wraz z masywną konstrukcją i solidnym wykonaniem, czyni je jednymi z najciekawszych propozycji wśród czasomierzy amerykańskiego producenta. W sklepie internetowym Zegarki Centrum można znaleźć kilka zegarków męskich Tommy Hilfiger z kolekcji Decker, które sklasyfikowane są jako bestsellery. Oznacza to, że cieszą się dużą popularnością wśród kupujących, którzy entuzjastycznie podchodzą do wyglądu produktów, jak również chwalą sobie ich komfortowe użytkowanie.

Biżuteryjny charakter zegarek męski Tommy Hilfiger zawdzięcza połączeniu srebra ze złotem i efektownej bransolecie. Niezwykle ciekawie harmonizują one z ciemnym cyferblatem, na którym umieszczono trzy mniejsze tarcze, pokazujące m.in. dzień i miesiąc. Czasomierz wyposażony w multifunction, wykonany ze stali i szkła mineralnego kosztuje o połowę mniej niż zakładany budżet, tj. około 750 złotych.

Tommy Hilfiger Decker 1791559 od Zegarki Centrum

Tommy Hilfiger Decker 1791559 od Zegarki Centrum

2. Zegarek męski Tommy Hilfiger Denim

Zegarki męskie Tommy Hilfiger Denim wyglądają na znacznie droższe, niż są w rzeczywistości. Modele z tej kolekcji kupisz w granicach 400-600 złotych. Co zyskasz w tej cenie? Np. wersję Pinnacle, która odznacza się srebrną kopertą z różowo-złotym ringiem oraz skórzanym paskiem. Równie efektownie wygląda granatowy czasomierz z tej serii, który na głównym wyświetlaczu ma dwa mniejsze cyferblaty.

3. Zegarki męskie Tommy Hilfiger Spencer

Kolekcja Spencer obejmuje różne rodzaje czasomierzów, których ceny nie przekraczają 1000 złotych. Wśród nich znajdziesz ponadczasowy zegarek męski Tommy Hilfiger czarny, który pasuje do stylizacji sportowych i półformalnych. Swoją popularność zawdzięcza konstrukcji typu Open Heart – to określenie, dosłownie oznacza „otwarte serce”. W tym przypadku jest to mechanizm automatyczny, którego pracę można obserwować na tarczy zegarka.

Pomimo swojej niewysokiej ceny, produkt ma bardzo wysokie wyposażenie i funkcje, często zarezerwowane dla modeli z wyższych półek. Na jego konstrukcję składa się m.in. zakręcany dekiel, który zwiększa szczelność zegarka męskiego Tommy Hilfiger, rezerwa chodu, pozwalająca na działanie czasomierza, kiedy nie nosisz go na ręce, lecz zostawiasz w stanie spoczynku oraz fluorescencyjne wskazówki i indeksy umożliwiające odczyt godziny w nocy.

Tommy Hilfiger Decker 1791559 od Zegarki Centrum

Tommy Hilfiger Spencer 1791641 - zegarek męski

Zegarek męski Tommy Hilfiger w kwocie do 1500 złotych? Masz do wyboru naprawdę sporo modeli pochodzących z takich kolekcji jak Decker, Spencer czy Denim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *